zdravo

zdravo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
joj ovih padobranaca:lol::lol::lol:

predstavi se fino ko i svi drugi sto rade...:icon_mad::icon_mad:
 
nisam padobranac .nego nikako da stignem da se predstavim .malo me zamara to ...
iz srema sam , vozim dizela 1.6 83 godiste , 5 brzina. imam 18 godina ...radio sam na automobilu sve sam.i upoznat sam solidno oko svega sto se tice tog golfa, ili jedinica uopste .. unutra mi ej tasova tabla sa pregradom koja stoji dole , imam onu srednju koonzolu sa 2 meraca gti volan neki budjav radio , sedista od gti ali ima presvlake auto kad sam radio izolovao sam ga celom duzinom puta i ne trese kao svaki dizel , imam i fabricko osvetljenje unutra i plavo osvetljenje takodje , sat sa casovnnikom , troje vrata , neke ratkapne .posto nema neke finansijse mogucnosti za neke felne , jer sam sve u kolima uradio da se kaze za jako malo para , auto je presao 500 i nesto hiljada , ne znam tacno jer sam sat menjao na 540 000 , imam monro-ove amortizere , gti masku napred sa 2 fara i crvene linije na branicima uglavnom to su sve beznacajne siitnice koje auto do pre 4 godine nije imao .. uglavnom u stanju je super tehnicki skroz ispravan...toliko o tome ..fale mi neke sitnice kao sto su felne i dole trake sa strane od gti , i rubove plasticie ...i kada to sredim nista ne diram
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top