Zdravo

Zdravo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Postovanje i veliki pozdrav, da se prvo predstavim kao sto je red :D Vozilo BMW E30 324d boja zlata... zasad relativno u klasicnom obliku, slijedi tuning ( body work only )
Vozilo u pripremi Zastava 750 1979 god. zelena boja, odlicno stanje motor ko dzamija... usput bih zamolio ako neko moze preporucit majstora da ofarba cofija (samo da nije Ago)

Site je odlican. [/font]
 
Legend
Ima rodjak moj, radnja mu gore poslije one nove bolnice sto se pravi u Slavinovicima, iza nje prodjes uzbrdo 20 metara ljevo pa opet pravo uzbrdo, pitas nekoga. Dobro radi skroz. A imas i gore u Grabovici, raspitaj se Sejo Smajic.
 
Član
Preporucio bih ti nekog u Vi ali ne znam odakle si tako da nije bitno! Dobro dosao!
 
Član
A i mi imamo projekat cofija, mozes pogledati par slika na forumu! Uskoro dolaze nove slike, pragovi, usisnici, spojleri i tako...
 
Član
Ma nesto me da prostis isparkira wireless sinoc pa sam se jedva i logovao, u Tuzli zivim, trenutno sam u Baghdadu tako da slike nece biti dostupne za koju sedmicu, sto se tice BMW-a on ce malo na doradu a cofi ide u klasican tvornicki oblik sa novim enterijerom i tetovazom preko cijele karoserije.
Hvala na dobrodoslici i pozdravima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top