Zdravo svima

Zdravo svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav! Zovem se Aleksandar, iz Smedereva (SRB) sam, nazalost sa svojih 23 godina ne posedujem trenutno automobil :/ ... Posto sam pre par dana diplomirao, ocekujem da cu poceti raditi uskoro, a samim tim i poceti sakupljati dovoljno para za auto.

To je ujedno i razlog zasto sam se registrovao na ovom forumu, jako malo znam o automobilima, a zelim to da promenim.
 
Član
ako je u srbiji imalo stanje kao kod nas neces jos pocet radit, ne uzbudjuj se:D
salu na stranu, neka si ti diplomirao, neka je sa srecom
i dobro nam dosao na bhtuning, ugodan boravak zelim:cool:
 
@ArminM

Apsolutno se slažem sa tobom, stanje je krajnje alarmantno i deprimirajuće

Ali eto, zaista imam sreće :), tokom ove zadnje godine sam bio u jednoj maloj privatnoj firmi koja se bavi projektovanjem i instaliranjem agregata za backup rad na praksi oko skoro 3 meseca i gazda mi reče da čim diplomiram odem do njih da me zaposle :icon_biggrin:

Zaista se nadam da ću u bližoj budućnosti posedovati neku "mašinu" :), a do tada znati mnogo više nego sada jednim delom zahvaljujući i ovom sajtu i vama forumašima :cool:
 
Član
Pozz i dobrodosao na forum...Ostani aktivan pitanja i podpitanja slobono postavljaj sta te interesira pokusat ce ti se dati odgovori :) ;)
 
Hehehe :), ma moze i stojadin za pocetak!!

Inace hvala na ovakvoj dobrodoslici! zaista nisam ocekivao :)

Za pocetak sam uzeo da prelistavam prirucnik o automobilima od edo_16v :), cisto bar malo da pokontam kako se auto pokrece i sta sve to ima ispod haube, posto sam bas laik
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top