Zbog duga Hrvatskoj Ina ´dere´ građane BiH

Zbog duga Hrvatskoj Ina ´dere´ građane BiH

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja sipam dizel iz Bosanskog Broda na Biss-toursu,benzin na Petrolu,i happy,cijena-kvaliet extra odnos:cool:
 
Početnik
drugari, pa kod nas u Srbiji ima dosta konkurencije (OMV, MOL, Slap, YugoPetrol... i jos 3 ili 4 kompanije) pa je cena goriva najveca u regionu :icon_mad: sta tek mi treba da kazemo mamicu im lopovsku :D:lol::lol::lol:

edit: evo na primer, BMB ili MB su kod nas oko 105 dinara/litri sto mu dodje oko 1.12e/litri..
 
Legend
Ma sve su to isti tankeri iz Ploca... al OMV mi je najblizi... a i gorivo se pokazalo dobro (nafta) zimi... ;)
 
Član
Nas dere ko kako stigne sa sviju strana sa razlogom ili bez,a mi se uvijek poklopiomo po ušima i ćutimo...Nije to ništa kako će nas tek derati!
 
Član
MTR je napisao(la):
truba zesca , sve manipulatori , inace je drzava cijela u kriminal zagrizla , najveci kriminal je u vladi , odrade tako firme , rastale po 50 mil. i niko nista , neko ukrade 300 mara iz firme i ode u zatvor , mislim ovo je nebuloza do bola , dabogda svi propali

Potpis! Sta mislite da neki serator iz vlade nema svoje prste umjesane u ovo? Sto kaze kolega kad se vrse prevare na racun drzave u milionima pa ponekad i milijardama nitko nije odgovoaran,a kad fizicko lice uradi neki preksaj ne gine mu zatvor ako nema novca... Ova drzava ce varat narod dok god narod suti i bori se...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top