zbog cega  murija

zbog cega  murija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
neki dan na Malti svojim ocima gledao sam udes ova dva auta, neka dvojica cica se malo kucnuli i kontam hajd nikom nista dogovorit ce se oni, kad sam se palije desetak min vracao kad murija vrsi uvidzaj, a stete na oba dva auta, max 100 KM a nije ni toliko, evo slika pa procijenite
 

IGY

Član
pa imaju pravo neosudzujem ja nikoga, samo mi smijesno nidze veze za muriju al eto, dok je postena svijeta bice i posla za drotove
 
Putovanja.ba
Administrator
Mora biti neki razlog, evo ti primjer, davno ima vec sad 8 godina na semaforu stane moj dedo pljus odozada zena ga udari. Izdadje ciknula karambolka nista ozbiljno. Hocemo li policiju zvati, kaze evo moji podaci zvat platit cu vam ja nije problem samo nemote policiju. Nikad mu nije platila, poslije se covjek pojede sto ga je neko nasanko i izradio.
Isto takoo tetak udari momka pretrcavao ulicu, sve uredu hajmo u hitnu, nece momak uredu je, razmjene podatke da ga obidje i posjeti tetak, nakon pola godine tuzba, fol pada u nesvijest stalno,, razlog taj udes.
Svijet je bezobrazan i kvaran, zovi uvijek policiju, crno na bijelo kad imas nemogu ti nista.
 
ma ne vidi se baš najbolje na slici ali ima neke lomljevine, stakla nekog. ako je lubeničar kriv a na pugu pukla karambolka ili far ima se tu radi ćega zvati policija
 
Član
ja sam u subotu vidio jos smijesniji sudar kod orange-a.kucnuli se malo,valjda prvi zakocio i ovaj ga udario malo,nidje nista,samo se drugom malo iskrivila tablica,zvali su policiju i ometali saobracaj tu pola sata..
 
Legend
ee to kad ljudi hoce ceremonije jebote,a passat.....djelova ko gada za malo para + nista mu haman
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top