Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sUx

Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Micky je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=S5eH1Qom3jg

ev link SUX-a i nekog lika, audi napravio vrijeme 14.6 a SUX 14.8 ovdje!
bit ce jos videa samo mi je ucitava :(


trebao si staviti 18 radi izraza koji se koriste u klipu :D


LAMELA I JOS DOSTA TOGA ME JEBE :icon_confused: ALI OPET SAM DOSAO KAKAV TAKAV ;):123:
 
BHT Ovisnik
hahaha tebi se trebam zahvalit,ja sam bio sa onom 2-com,sto je govorio kako smo dosli a nemamo kartu sto nas je pustio kad si ti govorio neamo nek nas pusti,ja bio u majici polo prugastoj :D
dosliravno s prakse,izjebali nas na praksi ostalo nam po 10 km u dzepu taman da jedemo:D
tebi hvala
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

sUx je napisao(la):
Micky je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=S5eH1Qom3jg

ev link SUX-a i nekog lika, audi napravio vrijeme 14.6 a SUX 14.8 ovdje!
bit ce jos videa samo mi je ucitava :(


trebao si staviti 18 radi izraza koji se koriste u klipu :D


LAMELA I JOS DOSTA TOGA ME JEBE :icon_confused: ALI OPET SAM DOSAO KAKAV TAKAV ;):123:

Polako braca, kad glavu sredis pa novu lamelu nabacis... onda ga prodaj, ovo ti je sve bilo... testiranje!
 
ti i jos dvojica na drugoj kapiji kad su vam trazili karte:icon_question: nisam skontao da si ti... al sjecam se da sam rekao da vas puste bez karata ;) ne mogu svakome ni naplatiti bola :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
ma neznam,platio bi,al zorom doso na bunu na praxu,poštar otiso kuci,ni pecat ne dobismo,pa onda tu doruckovali i kavu,pa pjeske na pistu,te gore cjel dan...nije bilo tako planirano pa smo se malo handrili ondje:icon_biggrin:
 
Član
Ja ne odoh ...:icon_sad:

Niko nije htio od ovih mojih....ccc

A mogao sam Mrvu da otresem ... :123:
 
Član
elmo je napisao(la):
Ja ne odoh ...:icon_sad:

Niko nije htio od ovih mojih....ccc

A mogao sam Mrvu da otresem ... :123:

Bas vala... trebao si doci!
Kad cemo se ja i ti probati gradom?

ili ako hoces da sacekamo sljedeci race ili test day

sto prije to bolje :D
 
Član
Evo i ja sada stigoh. Ima dosta slika.. Dok Deyo bude online ubacit ce u galeriju..

Ukratko, i danas je najbrza bila Honda sa opelovim motorom :icon_biggrin::icon_biggrin:.. Punto od clana foruma (Striko) ide fenomenalno, sve pohvale.. :cool:.. Osvoio je klasu 14 sec
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Evo i ja sada stigoh. Ima dosta slika.. Dok Deyo bude online ubacit ce u galeriju..

Ukratko, i danas je najbrza bila Honda sa opelovim motorom :icon_biggrin::icon_biggrin:.. Punto od clana foruma (Striko) ide fenomenalno, sve pohvale.. :cool:.. Osvoio je klasu 14 sec

I mene je taj isti punto odusevio... prva mu je onako al se zato mocno ispuca u drugoj brzini... strasan je za 1.4 8v turbo
 
Član
Mrva je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Evo i ja sada stigoh. Ima dosta slika.. Dok Deyo bude online ubacit ce u galeriju..

Ukratko, i danas je najbrza bila Honda sa opelovim motorom :icon_biggrin::icon_biggrin:.. Punto od clana foruma (Striko) ide fenomenalno, sve pohvale.. :cool:.. Osvoio je klasu 14 sec

I mene je taj isti punto odusevio... prva mu je onako al se zato mocno ispuca u drugoj brzini... strasan je za 1.4 8v turbo

Sve si rekao... Svaka čast "Strikanu" sve pohvale.....
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
ti i jos dvojica na drugoj kapiji kad su vam trazili karte:icon_question: nisam skontao da si ti... al sjecam se da sam rekao da vas puste bez karata ;) ne mogu svakome ni naplatiti bola :icon_biggrin:

Momcima svaka cast dosli jer vole ostali bez para i treba ih pustit al ti nemoj frajera glumit....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top