Zavrsen autoput do Kaknja

Zavrsen autoput do Kaknja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Samo da vas obavjestim da je cjelokupna dionica pustena u pogon, od sarajeva do kaknja, ljepota :d pozz
 
Član
haha :D ma bitno da dodje do zenice sad tek nastupaju najveci problemi... Dalje do Doboja ce biti prelagano jer je tu sve ravno
 
Član
kod kaknja nisu jos, a jos se radi i obilaznica kod sarajeva, mada je to sve pri kraju bice gotovo za par dana.. ali svakako ti to nista ne znaci jer dalje nema auto puta
 

JD.

Član
zaobilaznica nema veze, jer se nece ni naplacivati...

a bice naravno i naplatne na pocetku autoputa u kaknju (privremeno dok ne zavrse iducu dionicu) i na petljama visoko i podlugovi, tako da ce biti zatvoren sistem naplate. trebalo je to vec biti gotovo ali kasne
 

IGY

Član
JD. je napisao(la):
zaobilaznica nema veze, jer se nece ni naplacivati...

a bice naravno i naplatne na pocetku autoputa u kaknju (privremeno dok ne zavrse iducu dionicu) i na petljama visoko i podlugovi, tako da ce biti zatvoren sistem naplate. trebalo je to vec biti gotovo ali kasne

to je zato sto ti nisi bio tu :lol:
 
Početnik
evo ga sad "doletio" sa koncerta iz sarajeva ovdje u kakanj, ma ljepota,brate,nigdje ispod 160, znaci do kaknja za 20 minuta se moze doci od naplatnih kucica u josanici.. samo ova zadnja dionica do kaknja puna krivina zaj*anih, nema iznad 120 km/h :D jos se placa samo u josanici 1,50km, a koliko sam mogao primijetiti kod nas naplatne kucice skoro pa zavrsene..
 
Član
i samo da znate da ce biti iznad 2 marke, ja pitao kolko ce sad bit 2km? kaze on vise, sad kolko je to ne nam :D
 
Legend
naplatne su trebale biti gotove (na izlascima) jos prosle godine, ali su zaboravili da povezu, pa sada opet kopaju kako bi provukli instalacije..

drago mi je da su to zavrsili, konacno..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top