Zatvaranje tablice!

Zatvaranje tablice!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znima me:
Koliko je komlikovano to odraditi???
Koliko ce kostati???
I iskustva ko je to vec radio, ili ko to vec ima?
Kako otvoriti gepek msm kako se to sve spoji???

Gledao sam to sa vana ali nisam nikada gledao nacin otvaranja ali svidja mi se!! :)

I da koliko je tesko napraviti osvjetljenje za tablicu???

Sry ali ja veze nemam ok ovoga ;) ;) ;)
 
Legend
ako mislis na ukidanje lajsne iznad tablice.....? onda ....

skines plastiku ,....izmjeris koliko bi spustio lim , da li da bude isto kao ona plastika ili nize ...kako god ...

nadjes lim 2mm dosta ,tacno premjeris i odrezes ...... co2 aparat ...prvo uhvatis na nekoliko tackica...pa mozes napraviti var skroz okolo ,....a i ne moras ako fino zatačkaš ....

obrusis sve varove sto ravnije ..... onda gitanje ........brusenje....spric git/kit slajfaj dok ne izravnas ...lak i bye bye



a za osvjetljenje....ako bude mjesta mozes ostaviti iste lampice.... a moes jednostavno uzeti led trake pa skopcati da radi kao pozicija


a odkljucavanje,.................... obicni el motorić za centralne brave .... povezes ga na polugicu za otvaranje zadnje brave.... povuces kabal do mjesta gdje ti pase ikakav mali prekidac...i na dugme otvaras gepek

eto ukratko
 
E hvala bas si to super objasnio;)!
Samo sto ja gocu da skroz skinem tablicu i da je prebacim ispod karambolke znaci ravan gepek skroz ;)

http://img684.imageshack.us/img684/9938/s8jj00o9ate18gbqubt.jpg <<<<<<<<<<<<< ""OVO""

Hvala u svakom slucaju!
 
Član
sve zavisi na kojem autu to radis, nije toliko komplikovano to odradit nit je komplikvano osvijetlit tablicu gdje god da je stavis
 
receno ti je sve, plocu lima zavaris, posto hoces komplet gepek, mada mislim da ti je bolje samo onu
lajsnu ukinut i ostaviti tablicu na gepeku, za osvjetljenje tablice ti je najbolje led traku, zalijepis i gotovo,
a za otvatranje ti je isto objasnjeno, tvoje auto tvoj ukus, ja ti predlazem samo oko tablice da uradis,
evo ovako:

Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
receno ti je sve, plocu lima zavaris, posto hoces komplet gepek, mada mislim da ti je bolje samo onu
lajsnu ukinut i ostaviti tablicu na gepeku, za osvjetljenje tablice ti je najbolje led traku, zalijepis i gotovo,
a za otvatranje ti je isto objasnjeno, tvoje auto tvoj ukus, ja ti predlazem samo oko tablice da uradis,
evo ovako:

Uploaded with ImageShack.us

potpis.....na tog mečku.......... tipa kao sa slike
 
enesss je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
receno ti je sve, plocu lima zavaris, posto hoces komplet gepek, mada mislim da ti je bolje samo onu
lajsnu ukinut i ostaviti tablicu na gepeku, za osvjetljenje tablice ti je najbolje led traku, zalijepis i gotovo,
a za otvatranje ti je isto objasnjeno, tvoje auto tvoj ukus, ja ti predlazem samo oko tablice da uradis,
evo ovako:

Uploaded with ImageShack.us

potpis.....na tog mečku.......... tipa kao sa slike

ne kontam???
 
Legend
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
enes misli na mercedesa, nije te dobro razumio,,
pogledaj ovu dvicu pa odluci sta je ljepse, poz

ma ne druze , mislim na ovo isto , mislim da bi bilo naj bolje da uradi samo ukidanje lajsne kao na slici od dvojke ,a ne komplet.....to je davno izlapilo

al opet,...svejedno kako ko voli ;)
 
slazem se ;) nekako kockasto izgleda kad se cijela zatvori,
a druga stvar je otvor tablice na karambolci, niko se ne potrudi da ga uradi kako treba,
vec ili samo zavrne tablicu, ili nesto malu usjece, u tome je problem
 
Član
To zatvaranje tablice skroz je isfuralo davno...eno sto si postavio onu sliku crne dvice imas pored i onu crvenu mada se slabo vidi al izgleda puno bolje kad se zatvori samo dio gdje stoji plastika..kao sto ti je bucky_mb postavio sliku.
 
Ja ne sredjujem auto da bi bilo u fazonu,i da ne bi bilo isfurano,ja sam pitao kako se to radi???
Ako tebi tako izgleda puno bolje ti to na svom autu radi,necu ja raditi svoje auto kako se tebi ili ostalima vise svidja zar ne???

;) ;) ;) :D
 
Meni je sad zao sto sam to radio...treba samo skinuti onu lajsnicu povrh tablice i zaravnat mjesto gdje dode brava i obojat u boju auta i to mi je nekako naj...
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Meni je sad zao sto sam to radio...treba samo skinuti onu lajsnicu povrh tablice i zaravnat mjesto gdje dode brava i obojat u boju auta i to mi je nekako naj...

pa prodas mu ti svoj i gotova stvar ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top