Zatvaranje Gepeka

Zatvaranje Gepeka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam dobrog majstora za to i pitam se jeli moguce zatvoriti gepek na golf 4 (koju vozim) bez nekih komplikacija i da li se otvaranje moze prebaciti kod sica negdje , recimo nesto slicno kao poklopac rezervara?
 

IGY

Član
mozes ga napraviiti i na daljinski od alarma da ga otvaras :D
a mozes i sajlu provuci na zeljeno mjesto
 
Član
Trebaš: Motorić za centralno, žice, tipkalo i malo sajle ili nešt slićno polugici u vratima od npr mehanizma kvake do kvake..
E onda skineš mehanizam za otvaranje gepeka, probušiš rupu na onom pipcu koji se stisne i onda se vrata otvore i složiš da to motorić cukne.
Et, jednostavno. Ima posla, al da se složit.

a kakav je to prekidac?
jel to nes ko u puntu ispod vozacevog sica?
ili..

i dali bi se dalo slozit to tak da ga ja okinem prek daljinskog pa da on iskoci van?
+prekidac unutra ako mi baterija krepa na d
aljincu

kad ti stisneš on samo izbaci, a ti dalje rukom otvoriš, točno tako.


detaljno na
http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=16543


google is your friend :icon_biggrin:
 
ne znam zasto te predomisluvaat?

vidi kaj mene na linkov dole pa kazi mi sto mislis. inace moze so sajla do sedisteto apsolutno, ali cim ides na gepek zatvaraj i kvaki:cool:samo napred ne se misli za nisto. p.s. nema tuning bez rizik, probaj pa ke znaes;)
 
Početnik
mozda glupo pitam, ali sto ce ti to? ja imam rucicu pored sjedista, nisam se nikad navikla da gepek otvaram tako... uredno nosim kljuc i otvaram ga... doduse, ja sam malo retardirana... hihihihi
 
Član
bilosto je napisao(la):
mozda glupo pitam, ali sto ce ti to? ja imam rucicu pored sjedista, nisam se nikad navikla da gepek otvaram tako... uredno nosim kljuc i otvaram ga... doduse, ja sam malo retardirana... hihihihi

ccc, sama sebe kudiš:D:D:D

ako češ raditi druže, onda idi nekom dobrom majstoru da ti nebi kasnije gepek bio izgužvan na pogled ili dan dva pa nova linija od ispucanog kita...

Ma treba para uglavnom...:lol:
 
Član
Prijatelj je to imao na Golfu 4 on je ukinuo i brisac ,pa je umjesto njega stavio "push" prekidac koji je dobivao napon kad odkljuca auto (plus sa blokade alarma motora), malo bolji elektricar to zna i jedan motoric central brave el.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top