Zatamnjivanje stopova

Zatamnjivanje stopova

Član
Ovako,resio sam da na mom Grand Espaceu zatamnim stopove,veoma su svetli,sto mi se ne dopada a i zeleo bih malo neobicniji izgled za ovo auto..raspitao sam se i saznao da to moze samo posebnim sprejom za to,taj sprej nisam nasao u mom gradu,cak ni u obliznjem gradu 70-etak km od mog grada...pa moze li to nekim drugim sredstvom,raspitao sam se za foliju za zatamnjivanje stakala receno mi je da ne moze jer ce se posle prvog pranja odlepiti.....
 
Član
druze crni transparentni sprej mozes cak na benzinskoj pumpi kupit, svaki veci trzni centar ga ima, sto posto;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
druze crni transparentni sprej mozes cak na benzinskoj pumpi kupit, svaki veci trzni centar ga ima, sto posto;)

Druze,to mozda kod vas u BH a kod nas u Srbiju nije takakv slucaj
 
Član
odi u prodavnicu boja i lakova..ako ne bude crni transparentni sprej seli se iz te zemlje :D
poslat cemo ti mi sprej ako ne bude
 
Član
mora biti druze u bolje opremljenim radnjama.... ja sam uzimao u novom sadu,ima na svakom cosku.... ;)
 
Član
imas mora biti primer prvo naneses za plastiku da se ne guli kasnije i onda taj transparentni naneses...znaci naneses sloj predjes na drugu stopku sacekas 5 do 10 minuta i ako ti nije puno tamno opet predjes i tako sve dok ne dobijes sto zelis kad se osusi odes kod lakirera ili ko ima kompresor to bezbojnim predjes i ima da bude ko PASije MUDO.....;)
 
Član
jarane ne cini to........sprej nevalja nijedan Kur....cu.samo folija ili neke dr.stopove......
 
Top