zatamnjivanje stopkih

zatamnjivanje stopkih

Član
kod mene su bile skroz svijetle, unutra kao niklovana pozadina, i ondio ih kod momka sto mi je farbao i felne, i on mi je zatamnio i izgledaju extra, a isto svjetle stop svjetlo i ostalo, ali nije sprejem, nego pistoljem fino :)
 
usput imam crni trans. sprej za štopove i na golfu 2 želim zatamniti prednje žmigavce, one su sada bijele boja a ja bi volio neku smoked varijantu,nemam gdje uzeti takve žmige... pa ako je itko radio, kako je ispalo i dali je bolje žmigavac obojati iznutra ili iz vana..
 
SašaCRX je napisao(la):
kod mene su bile skroz svijetle, unutra kao niklovana pozadina, i ondio ih kod momka sto mi je farbao i felne, i on mi je zatamnio i izgledaju extra, a isto svjetle stop svjetlo i ostalo, ali nije sprejem, nego pistoljem fino :)

evo danas ja i drug isto spricom odradili zatamnjenje i
presli 2x bezbojnim, odlicno ispalo, sve se vidi regularno,
:cool:
 
Član
tako kao sto ste rekli radio moj drug spricao vise puta i ispala boja mat nije bas kao na slici ali neznam sad mozda je bolji taj sprej.
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
tako kao sto ste rekli radio moj drug spricao vise puta i ispala boja mat nije bas kao na slici ali neznam sad mozda je bolji taj sprej.
Nesto je sarajlic objasnjavo kod mene na temi zatamnjivanje svjetala al nekuzim kako se to radi niti gdje je to mjesto sta je to radio? jbg nece da pojasni..Sta mu to bombas?:icon_rolleyes:
 
Top