Zatamnjivanje stakala

Zatamnjivanje stakala

Član
pozdrav, zanima me zakon o zatamnjivamnjivanju stakala, ja nsiam mogao naci, ako neko zna nesto o tome, ili ima link, posaljite mi molim vas, dok stari nije zatamnio pa valja kazne placat, ako je i to bitno, u pitanju je kombi KIA CARNIVAL 2003.

unaprijed HVALA
 
Član
evo da ne otvaram novu temu dali znate ako je staklo izgrebano i onda se postavi na to lumar folija dali se se ogrebotine puno vidjeti
 
Član
Evo ti zakona:
http://www.bihamk.ba/dokumenti/zakoni/Izmjena_pravilnika.pdf

Ako se stavi llumar na izgrebano staklo, jos ce se vise vidjeti ogrebotine,... ako nisu "duboke" prvo sredi, pa onda folije.
 
Član
ima jedan moj prijatelj folije vec 2 Godine nikad ga radi toga nisu zaustavili. Ako hos da zatamnis stakla odes kod strucnjaka dadnes 200 KM i zatamni ti sa pravi folijama a ne onim od 15 KM
 
Član
Moja preporuka llumar, 65% zatamljenje, ne smetaju u voznji, iznutra se sasvim dobro vidi, neki me pitaju jesi uopste stavio folije, pa kad pogledaju sa vana ahh vidi imaju folije:lol: A ja ne znam da su radi nekog normalnog zatamljenja ikog peglali...
 
Ja prije dok sam vozio juga, imao sam zadnje bocne i zadnje staklo zatamnjeno, i svako, ali bas svako vece me je policija zaustavljala i srala da ce mi napisati kaznu ako ne uradim atest i unesem u saobracajnu... kad sam napokon folije skinuo, nikad me vise skoro nisu ni zaustavljali....


sad mi pezoa ne pada na pamet zatamnjivati.
 
Član
A prije koliko godina je to bilo,? od 2007 mislim da nema atesta, tj. od one frljave dopune zakona. Inace, sada nema atesta i sl... a policija je uvijek vise zaustavljala auta sa skroz crnim folijama. Ali normalno/manje zatamljene i nikom nista, da nije crno ko noc, vec da se ipak malo vidi;)
 
Član
normal_4a2c11e1e550b.jpeg



jel ovo dosta tamno :) nikad niko rijeci hehe
 
Top