Zatamnjivanje stakala Mostar

Zatamnjivanje stakala Mostar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kupio sam novo auto pa bih volio zatamniti zadnja stakla. Da li netko od vas na forumu zna tko to radi u Mostaru ili okolini
 
Član
u Ljubuškom Lumar folije oko 120 do 150 maraka samo za zadnja stakla vrhunska kvaliteta i garancija
javi se meni na PM za daljne info ako te zanima
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
u Ljubuškom Lumar folije oko 120 do 150 maraka samo za zadnja stakla vrhunska kvaliteta i garancija
javi se meni na PM za daljne info ako te zanima

Pokusao sam ti se javiti na PM ali kaze da moram napisati 3 poruke da bih mogao to. Mozes li mi napisati kako stupiti u kontakt sa osobama u ljubuskom sto rade to.
 
Član
063 417 053 momak se zove DIMŠA dogovori se sa njim i neka ti to odradi inace profic je za reklame naljepnice i ostale stvari pa kome treba neka ga zove
 
Član
Takodjer mi i prijatelj radi ta zatamnjivanja, povoljno radi, zovi Dadu na broj 063 997 580 Zatamnjivao vec HONEY-u sa foruma, sebi i jos kamaru drugih ljudi, ali en isplati se da ti govorim kad ne vidis slike :cool:
 
wow zar tako skupo rade hahhahahah ja takodje radim folije i sto sam radio prijateljima nisam ih uzeo cak 50 km za komplet zadnji dio a nebude ni sec zraka :D aj mozda i ja poskupim hahahha
 
BHT Ovisnik
radili smo i mi na jetti samo prije 6-7 godina sa folijama sa pijace pa jos nema nimalo zraka,samo sto izblijede,nije problem to poljepit,ali bi covjek radio to profesionalnije;)
 
Član
Grand, kad se kvalitetno radi, moze i iz 2 dijela...pogledaj na topicevoj astri u njega niej moglo sve iz jednog dijela, ali se prelaz i ne vidi...da se lijepo uraditi, samo treba biti precizan pa da sav bude ispod zice grijaca zadnje sajbe...:cool:
 
Član
Roma76 je napisao(la):
Kupio sam novo auto pa bih volio zatamniti zadnja stakla. Da li netko od vas na forumu zna tko to radi u Mostaru ili okolini

Samo da vas obavijestim da sam preko LLumara u Sarajevu dosao do Admira(Dade) u Opinama koji je ovlasten od LLumara. Necu da stavljam broj mobitela bez njegovog odobrenja ali ako ga trebate zovnite LLumar u Sarajevu i oni ce vam dati njegov broj.
 
Član
Roma76 je napisao(la):
Roma76 je napisao(la):
Kupio sam novo auto pa bih volio zatamniti zadnja stakla. Da li netko od vas na forumu zna tko to radi u Mostaru ili okolini

Samo da vas obavijestim da sam preko LLumara u Sarajevu dosao do Admira(Dade) u Opinama koji je ovlasten od LLumara. Necu da stavljam broj mobitela bez njegovog odobrenja ali ako ga trebate zovnite LLumar u Sarajevu i oni ce vam dati njegov broj.

Daj broj tih iz Sarajeva, ili tog momka iz Mostara... stalno sam dole, pa da svratim nekad usput da odradim što trebam... trenutno nemam vremena zbog folija muhaem se zaputit u Sarajevo.


Hvala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top