Zatamnjivanje sajbi? Da? Ne? Koliko %?

Zatamnjivanje sajbi? Da? Ne? Koliko %?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posto nisam bas upucen da li se trenutno kod nas u BiH smiju zatamniti sajbe?
I zanima me koji procenat je dozvoljen?
Pa me takodje zanima vase misljenje kad budem zatamnjivao sajbe koliki % zatamnjenosti da stavim na svog passata 5+? Jer mi se ne ide bas skroz na crne sajbe:


Foto05950.jpg
 
Član
joj po 165. put ista tema. mogao si komotno potraziti malo po forumu i nasao bi to sto si pitao. po zakonu samo zadnja bocna, mozes i bitumenom prelijepiti ako hoces, ostalo nista
 
GreenDevil je napisao(la):
Passat B5.5+ je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
smijes samo zadnja bocna stakla zatamnit

Nije bitno koliko %?

stavi kolko hoces :lol:

Oke, jbg vidim neki se raspravljaju na nekim mjestima da nije dozvoljeno bilo zatamniti i te zadnje bocne sajbe samo oem zatamnjene su dozvoljene naravno.
Pa sam upao u dilemu nisam vise ni sam znao dal je dozvoljeno ili ne :)



emir_89 je napisao(la):
joj po 165. put ista tema. mogao si komotno potraziti malo po forumu i nasao bi to sto si pitao. po zakonu samo zadnja bocna, mozes i bitumenom prelijepiti ako hoces, ostalo nista

A cek sad, post je u mene karavan i ima 4 bocne sajbe jel smijem zatamnit njih sve 4 ili samo ove zadnje 2?
 
Član
Ma druze nece valjaati ako ne zatamnis svo auto to je po meni bezvez vise nigdje ne pisu kazne za folije a ako imas zivaca odes u MUP I probaj izagnjati dozvolu za Folije lijepi sve osim prednje sajbe bit ce ljepse
 
MuMa je napisao(la):
Ma druze nece valjaati ako ne zatamnis svo auto to je po meni bezvez vise nigdje ne pisu kazne za folije a ako imas zivaca odes u MUP I probaj izagnjati dozvolu za Folije lijepi sve osim prednje sajbe bit ce ljepse

Ma ja sam mislio samo da ne zatamnim zadnju i naravno prednju, Da ove bocne sve zatamnim.
I meni nije to to ako su samo zadnje zatamnjene a ove ostale nisu.
 
Član
MuMa je napisao(la):
Ma druze nece valjaati ako ne zatamnis svo auto to je po meni bezvez vise nigdje ne pisu kazne za folije a ako imas zivaca odes u MUP I probaj izagnjati dozvolu za Folije lijepi sve osim prednje sajbe bit ce ljepse

nemoj bezveze covjeku dezinformacije pisati. nit su prestali pisati kazne za folije, nit moze ikakvu dozvolu u mupu dobiti. mogu mu se ljudi samo smijati kad bude otisao da pita za dozvolu :lol:

Passat B5.5+ je napisao(la):
Ma ja sam mislio samo da ne zatamnim zadnju i naravno prednju, Da ove bocne sve zatamnim.
I meni nije to to ako su samo zadnje zatamnjene a ove ostale nisu.

mozes ti druze tamniti sta hoces, ali kad naletis na nekog peglativnog drota, ne gine ti kazna
 
Passat B5.5+ je napisao(la):
Ma ja sam mislio samo da ne zatamnim zadnju i naravno prednju, Da ove bocne sve zatamnim.
I meni nije to to ako su samo zadnje zatamnjene a ove ostale nisu.

mozes ti druze tamniti sta hoces, ali kad naletis na nekog peglativnog drota, ne gine ti kazna
[/quote]

Hahaha onda ipak za sad necu nista ni radit dok se situacija ne smiri :)
 
Član
ma furat ces malo folije i onda ces opet ih skidati..u mene je na duji bilo po 30% na svim osim prednje pa nije bilo problema al na kraju skino..ruzno mi po noci voziti...:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top