% zatamnjenja koji imate na autu.

% zatamnjenja koji imate na autu.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zatamnio sam komplet auto sa 30% sun guardom. Ali imam osjecaj da je moglo jos tamnije. Ii mi se samo cini.

Kakva je situacija kod vas? Na koliko % ste isli?
 
Član
Sad sve zavisi kako gledate, tj. sa koje strane.
@Grandmaster, &Davor, ta tvoj folija, pravi prozirnost 20%, odnosno 80% kako ti kazes.
@og1, 100% znacilo bi da je u autu crna rupa :icon_eek:
 
Član
Spok je napisao(la):
Zatamnio sam komplet auto sa 30% sun guardom. Ali imam osjecaj da je moglo jos tamnije. Ii mi se samo cini.

Kakva je situacija kod vas? Na koliko % ste isli?

daj slike da vidimo kako izgleda 30% , i ja ako uradim tako cu 30% mislim da je sasvim dovoljno/
 
Član
bmw 330d je napisao(la):
Spok je napisao(la):
Zatamnio sam komplet auto sa 30% sun guardom. Ali imam osjecaj da je moglo jos tamnije. Ii mi se samo cini.

Kakva je situacija kod vas? Na koliko % ste isli?

daj slike da vidimo kako izgleda 30% , i ja ako uradim tako cu 30% mislim da je sasvim dovoljno/

premalo.... 50-ka optimalno, nodiash je kreno na 30.... pa smo skontali da je 50-ka taman
 
Član
Ja sam sebi radio sa Lumar ATR 15
ili ti 85% zatamnjenje i po meni je OK

Nema mi bas neke svrhe zatamniti na 30% i rekao sam sebi ako vec radim onda radim kako treba :)


Po mraku je OK ako su ti cista stakla ali samo na neosvjetljenim mjestima,tamo gdje je osvjetljeno je sasvim OK!
 
Spok je napisao(la):
Sad sve zavisi kako gledate, tj. sa koje strane.
@Grandmaster, &Davor, ta tvoj folija, pravi prozirnost 20%, odnosno 80% kako ti kazes.


Zavisi cije je folija, da li je 3M, Llumar, Foliatec....
I opet zavisi od modela...
90% raje koji su radili u Llumaru imaju stari tip folija, tzv AT, koje se, osim u boji razlikuju i po svim "karakteristikama"....
 
Kod mene je nazad 50% tako cu i naprijed

Ovi policajci previse ganjaju nas zatamnjene

A nocu stalno vozim tako da mi ne treba vise
 
Član
Kod mene je 30% i naprijed i nazad i sasvim mi je dovoljno. Prije sam imao 50 % ali onda se slabo vidjelo navece voziti unazad, jedino ako je bilo osvjetljeno. A sto se tice problema sa policijom, nisam ih nikad ni imao jer su mi folije upisane u saobracajnu ima par godina, tako da mi nikad nisu nista ni rekli.
 
Član
bmw 330d je napisao(la):
Spok je napisao(la):
Zatamnio sam komplet auto sa 30% sun guardom. Ali imam osjecaj da je moglo jos tamnije. Ii mi se samo cini.

Kakva je situacija kod vas? Na koliko % ste isli?

daj slike da vidimo kako izgleda 30% , i ja ako uradim tako cu 30% mislim da je sasvim dovoljno/

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=24427
Skrolaj dole gdje je slika auta i felge u jednom postu, to je to. NE ova gore prva skoda.
 
Član
Kako ide to oko upisivanja u saobracajnu, kakva je procedura i sve to. i do kojeg postotka se smije zatamniti?
Moze li to neko pojasniti.!?
Unaprijed hvala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top