zatamljivanje stakala pomoć

zatamljivanje stakala pomoć

zanima me kako zatamnit stakla u pitanju je škoda octavia comb znači od zadnjih vrata do gepeka skroz crno.
trebam li skida stakla ili samo zalijept na njih.ako je već neko radio molio bi da opiše postupak 0563370-Skoda-Octavia-Combi-1.9-TDI-Business-Edition-2006.jpg moja je ovakva identična samo druge table
erdf.jpg želio bih ovako da ispadne sa ovima stupovima
 
Član
drug ako nisi radio kani se corava posla. Ja ti govorim iz iskustva, jer sam zalijepio silu auta, na kraju krajeva ima negdje tema o tome, ja sam detaljno pisao kako se sta radi, pa vidi da to nadjes da ne pisem sve ponovo. Prvo neces moc zadnju sajbu da odradis, izgubit ces zivaca i vremena i sve, bolje daj nekome ko se bavi time da ti to odradi
 
Član
drug ako nisi radio kani se corava posla. Ja ti govorim iz iskustva, jer sam zalijepio silu auta, na kraju krajeva ima negdje tema o tome, ja sam detaljno pisao kako se sta radi, pa vidi da to nadjes da ne pisem sve ponovo. Prvo neces moc zadnju sajbu da odradis, izgubit ces zivaca i vremena i sve, bolje daj nekome ko se bavi time da ti to odradi
Istina
 
Top