Zašto stalno svađanje,prepiranje i gluposti?????

Zašto stalno svađanje,prepiranje i gluposti?????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Daj prestani te se svadati,kao da ste djeca od 6 godina...
Koju god temu otvorim ili je svada,prepiranje a i spama(al nije toliko bitno)..
Ako zelite svadu i prepiranje..Nemojte da to svako gleda...Imate msn,PM itd..A ne ovako,i ko god posjeti forum sa strane otvori par temi i kad procita te nase gluposti,rece koji su ovo debili,seljaci djecurlija,Bosanci koji glume neke cunere itd..Znam po sebi kad udem na neki forum..
Zato malo ohladite..Ovdje smoo online najmanje 2h na dan da se druzimo,vidimoo sta ima novo u BiH i sire sto se tice sporta koji nam je itekako drag,svijetu automobilizma,pomoci jedni drugima,prodati ili kupiti...
A ne zbog ovi glupostiii...

Et tolikoo od menee...

Ako administratori misle da je tema bezzz...Nek je obrisuu..Ja sam samo rekao(napisao) svoje misljene...

Lijep Pozzzz

Ernad
 
Početnik
ima dosta temI kao sto kazes koje su nepotrebno pretvorene u raspravu, ali 100 ljudi 100 cudi 100 zena 200 sisa... narod se mora i svadjati, prepirati, raspravljati, a takodje i slagati u necemu... sve je to stvar prirode
 
Član
mozda u tvojoj glavi.... jedna je stvar kad neko ciljano kuha i spama a drugo je ako neko komentarise pa se onome ne svidi... pa ispadne sranje.... zato ja vec dugo slabo pisem na forumu... jer mi se sa budalama ne tipka ali nikako...
 
Sramota je to za nas...Ako neko drugi posjeti forum..A nosimo neke majice bhtuning i naljepnice po autima..i kad nas vide sta ce na to recii...ako su posjetili stranicu:icon_confused:
 
Član
slazem se ...to mi pomalo smeta..al et.... predobar je forum...a ruzno je kad udjes na neki deseti forum i vidis neko bali vako nako..mislis koji je ovo seljober ...
 
Početnik
ma vrijedjanje treba sankcioniati definitivno, ali raspravu, ne... rasprava je zdrava i iz nje se nesto moze i nauciti, ako nista onda prihvatanje razlika... znaci glupo bi bilo nekome spucati ban zato bubam sad ja kazem auto je bijelo, u tvojim ocima nije tebi je sivo jbg, i mi sad raspravljamo oko toga, to treba da je normalna stvar, al ja tebi kazem ma sta ti seljak znas auto je bijelo j?bi se... eh to treba sankcionisati. uvrede i slicne stvari... neshvataj ovo bukvalno, ovo je samo primjer...
 
Član
samo opusteno..imaju teme na kojima se moze zajebavat al nevalja na oglasima i slicno jbg..ja sam uvijek za zajebanciju..;)
 
Član
ma mene zaboli briga ocel ko rec da sam seljak il da su na ovom forumu seljaci il da su bosanci glupi il neznam ti sta ...
ali slazem se sto se tice svada i nepotrebni rasprava,koje se vode na vecini tema pa se teme zaklucavaju nepotrebno , radi nekih pojedinaca..
i sto se tice spam a jbg a to ce uvijek bit i na svakom forumu , al eto opet treba pazit da se bas nepotrebno spama i to s nekim glupostima il slicno..
 
bice i njuski razbijenii...hehehe..zakuhas ovdje dodes na SR,frajer te razbije..
al ozbiljnoo pricamm...kao da deyo nebi sad razbio Hondasa:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top