zastita

zastita

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: pomozite

Elektronsku blokadu sa alarmom, pogasi sve zivo, nekad samo moze da vergla, nemoze ga ni na guranje upaliti, hehehehhe
 
Član
RE: pomozite

legionar je napisao(la):
Elektronsku blokadu sa alarmom, pogasi sve zivo, nekad samo moze da vergla, nemoze ga ni na guranje upaliti, hehehehhe

sve to imam u kombinaciji sa zederom... :D relativno se osjecam sigurnim ahaha
 
Član
RE: pomozite

blindery je napisao(la):
Mul-t-lock , odnosno sada je to Construct lock ;)
mul-t-lock se obija nekom kiselinom,naspu kiselinu u bravu i ona se raspadne,ne pitaj me kako,rekao mi covjek kojem su ukrali auto,imao mul-t-lock,pitao kak su odvukli a to bilo,oni mu rekli da ima,i da pare da inace ode auto u grude:lol:

Djulba No 2 je napisao(la):
Doberman,250 eura sa rodovnikom...:cool:

ostavis dobermana u autu,taman krene,nakon sto je ukrao auto,ide cestom,odjednom u srednjem retrovizoru "cuko",gleda te :lol: mogu mislit bjezanije iz auta:lol:
 
Član
RE: pomozite

pretvarač napona sa 12 na 220V spojiš na ručku na vratima i još gdje i da se to pali na daljinski :lol:
 
Član
RE: pomozite

ZEDER caca ugradio na cvrkicu i osjecamo se bas sigurno, kad nij ebilo nista samo obicni alarm odemo u fis i strahujem po milion puta izadjem da vidim jel auto tu, a ovako sjednem na kafu i na miru je pijuckam;):cool:
 
Član
RE: pomozite

elmir je napisao(la):
ZEDER caca ugradio na cvrkicu i osjecamo se bas sigurno, kad nij ebilo nista samo obicni alarm odemo u fis i strahujem po milion puta izadjem da vidim jel auto tu, a ovako sjednem na kafu i na miru je pijuckam;):cool:

:lol::lol::lol: joj ti si lud ja bi ti se smijo cijeli dan:lol:
 
Član
RE: pomozite

elmir je napisao(la):
ZEDER caca ugradio na cvrkicu i osjecamo se bas sigurno, kad nij ebilo nista samo obicni alarm odemo u fis i strahujem po milion puta izadjem da vidim jel auto tu, a ovako sjednem na kafu i na miru je pijuckam;):cool:

:lol::lol::lol:....de bolan kad bi se kojim slucajem ko zajebo i mazno ti fiata bio bi ti vracen u naredna 24 sata s porukom eto ti ga nazad djaba:lol:

P.S nhf...fiat rulzzz :)
 
RE: pomozite

Mehanicka blokada, Zeder ili Mul-t-lock (Coinstruct), na kraju krajeva i LK ko hoce da bilda ruke + alarm provjerenog proizvodjaca GT, Cobra, Meta i sl. nista nekak kineska i no name sranja. Samo ja nisam nesto previse za Zeder, cisto sto se buse stub upravljaca, a meni se to nekako ne svidja, pogotovo ako je auto pod garancijom... Meni je na autu ugradjen mul-t-lock i u garanciji mi zvizne senzor momenta okretaja na letvi volana, koji se ne moze kupiti odvojeno nego u sklopu letve, i da sam imao Zeder (bez obzira sto nema veze s tim) garancija mi be bi bila priznata nego bi izletio 1600 KM za novu letvu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top