zastita za haubu...ko?gdje?

zastita za haubu...ko?gdje?

Član
ko pravi kozne zastite za haubu i gdje?hocu na svoj da stavim al ne znam da li je problem sto je maska ujedno s haubom pa kako li bi to izgledalo??iskustva s zastitom su dobrodosla.

 
Član
E druze fin je detalj,malo tarlaha kada se vozi ali se naviknes,moras je skidati kada se namokri jer zna da povuce boju,bezbojni nezz ni ja tacno ;)
 
Član
Gledo sam i ja na piku taj profil povolje su cijena za stila isto 40 KM sto je prihvatljivo neki prije su prodavali bilo 80 KM :icon_rolleyes: skoro toliko kosta i lakiranje haube :D

Ev ti ovog ne znam radil jos on te zastite pitaj ga
http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=1081
 
Član
Skrabo je napisao(la):
E druze fin je detalj,malo tarlaha kada se vozi ali se naviknes,moras je skidati kada se namokri jer zna da povuce boju,bezbojni nezz ni ja tacno ;)

mhmhh...znaci i nije toliko dobra koliko izgleda.mozda zavisi od materijala?da ne sje*em haubu bezveze..
 
Član
__minel__ je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
E druze fin je detalj,malo tarlaha kada se vozi ali se naviknes,moras je skidati kada se namokri jer zna da povuce boju,bezbojni nezz ni ja tacno ;)

mhmhh...znaci i nije toliko dobra koliko izgleda.mozda zavisi od materijala?da ne sje*em haubu bezveze..

Pa zavisi vjerovatno,voda se nakupi stvri kondens sta ja znam tako nesto i pocinje boju dizati.To je slicno ensto kao cerada za auto pa kada se nalije sjebe sve,ali zavisi od kvaliteta i materijala..Ma skines kada se nalije i bilo ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
E druze fin je detalj,malo tarlaha kada se vozi ali se naviknes,moras je skidati kada se namokri jer zna da povuce boju,bezbojni nezz ni ja tacno ;)

koristim navlaku i nemam tih problema. problem rijesen jacim magnetima i sve stoji fixno i pri velikim brzinama. logicno da kad peres auto istu moras skinuti.
meni je guster radio i ja sam prezadovoljan i izradom i izgledom i svime ostalim jer se nije promjenila ni bojom ni oblikom i ista je kao i prvi dan

j0kupg.jpg
 
Član
Nalijepi providnu foliju i rijesio si problem, ako nije radi estetike taj "grudnjak" na autu.
 
Član
nije toliko radi estetike ali mislim da bi se uklopilo s crnim krovom...nego farbao sam auto i sad sve vise i vise mi od kamencica se farba steti i zao mi....hmhm ovo mi najgore sto ide i maska u sklopu a tuda mi i zrak ulazi..poslao sam poruku gusteru..
 
Član
Izvini ali meni licno ovi grudnjaci za auto toliko ruzno izgledaju,ali svako ima svoje....ali ako je u pitanju da zastitis haubu od ostecenja
bolje ti je kao sto Boki kaze da stavis onu zastitnu providnu foliju na haubu :icon_rolleyes:
 
Član
Skupa vala i ova providna , jedino ak ima kakva no name ova 3M ko i lakiranje haube dodje :icon_rolleyes:

jeftinije karbon zalijepit i ona ce stitit pa posle zime skinuti je a 12 KM kvadrat :D:icon_smile:
 
Top