Zastita od sunca - kartonska

Zastita od sunca - kartonska

Član
Gdje ima kupiti kartonsku zastitu od sunca za auto?? Gdje god sam uspio naci, imaju samo onu sjajnu sto ne valja nicemu, kartonskih ni na mapi, pa ako neko zna provjereno gdje u Sarajevu ima, bilo bi dobro ;)
 
Član
ako naletim javim ti, ja gledao robot, penny, po pumpama, nigdje nema. na hifi ima al ona sjajna, nju necu vala... :icon_biggrin:

ako imas kakve stele po osiguranjima, kod njih bi moglo biti. jaran mi rece njegov stari donio iz sarajevo osiguranja
 
Član
ja sam imao problem da je pricvrstim, kad se ugrije smeksa i kako god je zakacim spadala mi je, ali izgleda da cu je morat kupiti, ne preostaje mi nista drugo kad vec ne mogu da nadjem kartonsku.
 
Član
brate samo stelexa naspricaj na one vragove sto se zakaci na sajbu i nece spasti,kod mene auto bude u suncu pola danas pa ne spadaju ;)
 
odite samo u svoje osiguranje,i zatrazite,dobijate kartonsku,zastitu bez problema,jer oni to daju kao reklamu.ja imam par njih,kako sam mjenjao osiguranja,tako sam i trazio;)
 
Član
ma tesko je to dobit dzaba u osiguranju bez nekog poznanstva, ja u zivinicama skoro registrovavao auto, trazim okvirove za tablicu, kaze gospodja nema toga kod nas, slobodno ti nju zavrni sarafima
 
Top