Zastava Poly

Zastava Poly

dellas je napisao(la):
Obavezno ovakvu masku nabavi bice sex:cool:



Uploaded with ImageShack.us

Ma ovo je samo podloga za sina... On ima 17 god pa kad polozi na njemu je red da sam doda neke detalje..i odradi neke stvari po svom ukusu...ja mislim da sam mu dao dobru podlogu :D

uco_opc je napisao(la):
Svaka cast na ovom nema sta et vidi na profilu od dzekygold nesto slicno ovom kediu samo sto je ono opet bar meni puno bolje

Ako mozes samo da mi posaljes link od dzakygold da vidim i njegov :D pozz
 
Član
haha :D ev jos jedan pickup.. svaka cast =) boje su , kako svi i kazu, stvar ukusa .. svaka cast . samo joj fale jos neke felgice i spustanje ;) ! [/align]
 
Hvala vam svima...ma bice i druge felge i svasta nes...al trenutno smo u potrazi za novim projektom...ako slucajno ima ko da prodaje BMW Z3 ili Mazdu RX-7 bilo bi mi drago...jer sin ima zelju jedno od ta dva auta :D
 
Član
Zanimljiv projekat, svaka cast na trudu :)

Samo jos spustit mozda neke druge felge i skinut par detalja ova neljepnice mozda i bit ce jos bolji :)
 
niksa je napisao(la):
motor? prednje vjesanje? ista radio ;)

Motor smo malo sredjivali..znaci ugl nije njegov motor....a radio je obicni kenwood sa 4 izlaza po 45W..4 kenwood zvucnika...dva po 240W i dva po 220W...i sony pojacalo 222W :D
 
Član
Aladin i sin je napisao(la):
Hvala vam svima...ma bice i druge felge i svasta nes...al trenutno smo u potrazi za novim projektom...ako slucajno ima ko da prodaje BMW Z3 ili Mazdu RX-7 bilo bi mi drago...jer sin ima zelju jedno od ta dva auta :D

Bokte posvoji me....Tataaaaaaaa :lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Aladin i sin je napisao(la):
Hvala vam svima...ma bice i druge felge i svasta nes...al trenutno smo u potrazi za novim projektom...ako slucajno ima ko da prodaje BMW Z3 ili Mazdu RX-7 bilo bi mi drago...jer sin ima zelju jedno od ta dva auta :D

Bokte posvoji me....Tataaaaaaaa :lol:

tibore uzeo si mi rijeci iz usta,davno sam to vec htio napisat:lol:
 
Top