zastava 750 - FICO

zastava 750 - FICO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ej kako je lijepo citati ove komentare za ficu...Eh evo raja,vjerovali ili ne,ja kompletno restauriram dva ficota...jedan je u procesu dok ce drugi morati malo sacekati dok sakupim dovoljno novca.ovaj sto ga sada radim,bit ce tunerski,napucat cu ga i srediti unutrasnjost i motor,dok ce drugi biti klasicni fico po svemu samo sredjen i doveden u red..na prvom sam kompletan eksterijer odradio i motor (od fiata punta1,2 benzin)..sad preostaje unutrasnjost...slike cu postaviti kad sve zavrsim pa cete vidjeti kako je izgledao,postupak restauracije i na kraju krajnji izgled...pozz svima
 
Član
arminnn je napisao(la):
pa daj nam slike da vidimo kako je do sad ispalo

ok,postavit cu ih ujutro,cim ustanem...s polja nisu samo prednji i zadnji farovi stavljeni..razlog:jos nisam skonto sta da uradim:pa ako neko ima neku ideju za prednje farove i zadnje stopke nek mi javi..pozzz
 
Član
Ehee valjalo je polagati na fići,nema šanse da kreneš uzbrdo i da znaš voziti,jer je auto puno i ne može meda :lol:
 
Član
:lol::lol::lol: joj bas mi je to prico neki dan kolega, kaze bio jedan u komisiji imo 120 kg i jos jedan s njim samo ti kaze usred brda stani,ti stanes kaze hajruca ma nema boga da krene jedva po ravnom kamo li uzbrdo i samo kaze pao si :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top