Zastava 750 1965...

Zastava 750 1965...

Član
evo reko da predstavim i svoje drugo auto koje ceka bolje vreme da vidi asvalta...znaci kisa snijeg nista...ovo je samo za kuliranje 90%je detaljno uradjen...auto je stojao u garazi od kako mi je preminuo deda 1997 godine i od tada nije pomjeren i upaljen do 2006 godine kad je krenula restuaracija....
detaljno auto je bio u jako dobrom stanju nije ima hrdje osim par malih rupica na pragovima,koje sam zamjenio prije lakiranja....
jos detalja kasnije zasad par slikica cisto da vidite kako auto izgleda nadam se da ce vam se svidjeti...








imao sam jos dosta dosta slika ali mi nazalost pao sistem na racunaru pa sam pola pogubio...ostalo mi je nesto jos kod druga na tel pa cu vam i to postaviti kad prebacim od njega...inace ovo su slike od ovog ljeta malo smo ga vozali onako bez tablica...bez iceg....
 
Član
svaka cast,stvarno je pojava vidjeti ficu u ovom stanju,ja isto imam od djeda ficu,jedno sam vrijeme mislio da ga prodam,ali sam odustao od toga,cim budem imao para ide restaruracija, kod mene je dedo bio prva ruka, i sad je cofi garaziran svo vrijeme,upalimo ga samo ponekad,da odradi malo i to je to:cool::cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
svaka cast,stvarno je pojava vidjeti ficu u ovom stanju,ja isto imam od djeda ficu,jedno sam vrijeme mislio da ga prodam,ali sam odustao od toga,cim budem imao para ide restaruracija, kod mene je dedo bio prva ruka, i sad je cofi garaziran svo vrijeme,upalimo ga samo ponekad,da odradi malo i to je to:cool::cool::cool:

mozda je malo gruba rijec,ali moram da ti kazem da bi budala bio najveca kad bi to prodao,prvo sto to auto kod tebe ima sentimentalnu vrijednost,drugo kao sto kazes prva ruka u porodici cuvan to je rijetkost koja se nalazi u 12347647324824 slucajeva,cini mi se da si cak jedno ga i prodavao ako me sjecanje dobro sluzi,ali ti kazem da bi brzo zazalio,pare budu i prodzu,ali tako nesto je veoma tesko ili cak nemoguce naci,zamisli vrijednost koju dobija s koljena na koljeno,i da ga recimo nekad naslijedi tvoje dijete,cuvaj ga,pomalo skupljaj novac za restauraciju i imat ces uskoro oldtajmera kakvog ce tesko biti naci ;)



PS_Sorry na off-u,ovaj bjeli je mrak,sila je,kao sto neko rece ko da je juce napravljen....;)
 
Član
strujaze je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
svaka cast,stvarno je pojava vidjeti ficu u ovom stanju,ja isto imam od djeda ficu,jedno sam vrijeme mislio da ga prodam,ali sam odustao od toga,cim budem imao para ide restaruracija, kod mene je dedo bio prva ruka, i sad je cofi garaziran svo vrijeme,upalimo ga samo ponekad,da odradi malo i to je to:cool::cool::cool:

mozda je malo gruba rijec,ali moram da ti kazem da bi budala bio najveca kad bi to prodao,prvo sto to auto kod tebe ima sentimentalnu vrijednost,drugo kao sto kazes prva ruka u porodici cuvan to je rijetkost koja se nalazi u 12347647324824 slucajeva,cini mi se da si cak jedno ga i prodavao ako me sjecanje dobro sluzi,ali ti kazem da bi brzo zazalio,pare budu i prodzu,ali tako nesto je veoma tesko ili cak nemoguce naci,zamisli vrijednost koju dobija s koljena na koljeno,i da ga recimo nekad naslijedi tvoje dijete,cuvaj ga,pomalo skupljaj novac za restauraciju i imat ces uskoro oldtajmera kakvog ce tesko biti naci ;)



PS_Sorry na off-u,ovaj bjeli je mrak,sila je,kao sto neko rece ko da je juce napravljen....;)

upravu si struja,sto posto si upravu,svaka ti je na mjestu. Sreca pa sam ja to skontao na vrijeme,i nisam prodao auto,tu je u garazi i dalje,na limariji se skoro nema nista radit,samo ga treba farbat i tako, odlucio sam ja da cu skupljati pare,pa nekad ako Bog da Fico i ugleda svjetlo dana,vidno osvjezen;);)
sorry za off;)
 
Član
hvala svima ljuda ipak dosta je truda ulozeno u ovaj projekat....trebaoo bi pred ljeto da kontaktiram Micija iz cazina je covjek rekao mi da se javim ima one orginalne bubrege sto idu u spic...moje je neko skunuo ili je deda zamjenio stvarno neznam...uglavnom idem kod njega u cazin na ljeto po jos nekih sitnica i onda ce biti u FUUuuuuUlu...to je od planova za buducnost...i naravno registracija..et pa obavjestavam vas dalje:D
 
Top