zarada na netu, da?ne?

zarada na netu, da?ne?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo malo ovih dana sam surfao po netu, tražio neke info o tome, a premda kao student imam dosta slobodnog vremena i radnim danima mislio sam da nebi bilo loše probat to...
Normalno radim samo preko ljeta, tokom godine samo fax/komp pa kad bi ovo komp postalo isplativije bilo bi super..

Uglavnom, tražio sam i nisam baš puno našao...
www.cashfiesta.com - tu sam se registrirao, naravno sve sa lažnim informacijama na regi, isprobao sam malo kak ide i to.. Moraš skinut kao neki program koji prati kolko dugo surfaš netom, dobivaš od njih na e-mail neke linkove, ak ih slijediš i regaš se na tim stranicama dobijaš dodatne bodove, klikanjem na bannere i slično, kasnije bodove pretvoriš u dolare.
Ovisno kolko dugo i kako intenzivno koristiš 1000 bodova može bit 0.1 dolar ili 1.6 dolara, a to što sam ja malo isprobao bez bodova koje dobiješ na startu, u sat vremena sam zaradio negdje 400 bodova, jedna registracija i ostalo surfanje.

Znam jednog lika koji zarađuje tako 15-20 dolara mjesečno sa skoro ništa truda, al to njegovo mi nešt bilo komplicirano, a i nisam htio slat odma svoje prave informacije.

Dakle, zanima me jel se netko koristi bilo kakvim sličnim servisom, kako to ide i slično... Jer znam da se može, a tak i tak visim na netu bezveze..
 
BHT Ovisnik
moj prijattelj to radi isto samo na www.neobux.com,vec godinu dana skuplja ovo ono,i valjda se moze ulagati da dobijas vise novaca klikom,neki dan je ulozio 40 $ sad ko ima 11...neznam kako to ide,uglavnom kaze da su isplacivali na karticu
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
moj prijattelj to radi isto samo na www.neobux.com,vec godinu dana skuplja ovo ono,i valjda se moze ulagati da dobijas vise novaca klikom,neki dan je ulozio 40 $ sad ko ima 11...neznam kako to ide,uglavnom kaze da su isplacivali na karticu

Ulozio 40 a ima 11 ?? :icon_eek:
 
Član
bulex je napisao(la):
ma lopatu u ruke i opleti.....

Skladište i slično radim preko ljeta, ovo bi bila neka sitna lova prek godine... našao sam sad već neke siteove, al me zanimaju iskustva ljudi koji to već rade.
 
Član
www.zamahni.com
www.zabodi-dobro.net
www.izvuci.ba
www.zafijari.co.ba
www.ponovi-postupak.biz

100% zagarantovan novac... cca 20km dnevno
 
Putovanja.ba
Administrator
bulex je napisao(la):
www.zamahni.com
www.zabodi-dobro.net
www.izvuci.ba
www.zafijari.co.ba
www.ponovi-postupak.biz

100% zagarantovan novac... cca 20km dnevno

pa sa 20KM dnevno klikat cu do penzije :)
 
Član
Fele je napisao(la):
bulex je napisao(la):
www.zamahni.com
www.zabodi-dobro.net
www.izvuci.ba
www.zafijari.co.ba
www.ponovi-postupak.biz

100% zagarantovan novac... cca 20km dnevno

pa sa 20KM dnevno klikat cu do penzije :)

samo moras osnovati svoju firmu... krampa lopata i kolica :D

joj pa mene djavo neki tjera da spamam svaku temu... mene bi trebalo banovati... na jedno 10 dana :cool:
 
BHT Ovisnik
blindery je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
moj prijattelj to radi isto samo na www.neobux.com,vec godinu dana skuplja ovo ono,i valjda se moze ulagati da dobijas vise novaca klikom,neki dan je ulozio 40 $ sad ko ima 11...neznam kako to ide,uglavnom kaze da su isplacivali na karticu

Ulozio 40 a ima 11 ?? :icon_eek:

nemam pojma kako to ide,valjda je to ulozio sad skupio 11,jel ista isplacivo neznam,tako mi je rekao
 
Član
Ja sam se ovim bavio nekad davno... Dok sam jos bio mali, prije nekih 7-8 godina... Tad je to bilo u zacetku, puno prevara i svih drugih gluposti za naivne... Ja sam istinu nalazio preko svojih ledja, ali danas opet imam odredjeno iskustvo pa znam kako neke stvari funkcionisu... Uglavnom ta zarada na klik je onako, manje vise bezzze... Jer je brdo stranica koje to nude scam, a one koje su prave nude mizernu zaradu, od koje je isplatnije ne raditi nista....

U sustini, da bi se stvarno nesto zaradilo, potrebno je malo vise znanja, ovako tesko da se moze sta zaraditi, a da se moze reci da je to uopste neka zarada...

Ono sto je glavno da vam bude vodic je to da niko nece da vam da pare za nista, pogledajte to malo iz ugla da vi nekoga placate za to sto vas placaju...

Skoro sam imao jednu avanturu sa bux.to stranicom, muljao na razne nacine, cim sam dosao do 10$ zatrazio isplatu i nastavio dalje muljati. Ubrzo sam imao 500$, ali nisam mogao zatraziti isplatu dok prva ne prodje, a da prva prodje cekao sam dugooo...oko 10-ak mjeseci, pa mi je tih 10$ leglo na alertpay racun prije 15-ak dana...

Prava zarada je na dizajnu za nekoga preko neta, na odrzavanju i pravlljenju web stranica, na reklamama na svojoj stranici, sa banerima koji ce vam dovesti posjetioce, koji ce klikati po vasoj stranici i donijeti vam novac... E sad da bi se to sve dobro sredilo, treba vremena i truda...

U sustini mislim da su ove gluposti klikanja manje vise sitne i tesko naplative...

Ako neko ima neko realno iskustvo, sa dobrom zaradom, neka se slobodno pohvali, moja zarada je 10$ sa bux.to-a, i na tome ce ostati, dok mozda jednog dana, za nekih narednih 10-ak mjeseci ne sleti na moj racun 500$, a onda ce mi biti zao sto sam od toga odustao....:lol:

[attachment=12648]

[attachment=12649]
 
Član
corrado je napisao(la):
Evo malo ovih dana sam surfao po netu, tražio neke info o tome, a premda kao student imam dosta slobodnog vremena i radnim danima mislio sam da nebi bilo loše probat to...
Normalno radim samo preko ljeta, tokom godine samo fax/komp pa kad bi ovo komp postalo isplativije bilo bi super..

Uglavnom, tražio sam i nisam baš puno našao...
www.cashfiesta.com - tu sam se registrirao, naravno sve sa lažnim informacijama na regi, isprobao sam malo kak ide i to.. Moraš skinut kao neki program koji prati kolko dugo surfaš netom, dobivaš od njih na e-mail neke linkove, ak ih slijediš i regaš se na tim stranicama dobijaš dodatne bodove, klikanjem na bannere i slično, kasnije bodove pretvoriš u dolare.
Ovisno kolko dugo i kako intenzivno koristiš 1000 bodova može bit 0.1 dolar ili 1.6 dolara, a to što sam ja malo isprobao bez bodova koje dobiješ na startu, u sat vremena sam zaradio negdje 400 bodova, jedna registracija i ostalo surfanje.

Znam jednog lika koji zarađuje tako 15-20 dolara mjesečno sa skoro ništa truda, al to njegovo mi nešt bilo komplicirano, a i nisam htio slat odma svoje prave informacije.

Dakle, zanima me jel se netko koristi bilo kakvim sličnim servisom, kako to ide i slično... Jer znam da se može, a tak i tak visim na netu bezveze..

Ebes to...bolje nemoj nista...
 
Član
Za sad sam odustao od ovoga, iako sam dobio nekoliko preopručenih stranica od likova s kojim igram swat4 lol , to ću nekad možda isprobat, možda ne, uglavnom, njih 2 plaćaju server s time, pare dobivaju na paypal direkt a zarade oko 20€ mjesečno skupa, normalno svaki mora radit za sebe, i zaradu mogu tražit na isplatu na paypal tek nakon 2 mjeseca jer neće isplatit po 10€ mjesečno.. Tak da sam našao tih par stranica, al sad više nemam volje za to, možda kasnije.. ak uspijem nešto napisat ću ovdje gdje kako itd.. btw od isprobavanja 1 dan imam već 1$ od klikanja loool
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top