Zar ne mrzite kad se to desi...

Zar ne mrzite kad se to desi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ljudi nista ne paze,jucer sjedim sa prijateljem na picu,tek kupio calibru,fina ispolirana kad neki se zaleti vratima krkansi iz auta,falilo po centa da udari,sjebasmo se gotovo:icon_twisted:
a najmrze su mi zene,jednom prilikom izlazim iz busa i zena ispred mene sa onom koznom torbetinom u ruci se razmahala i puce sa njom u auto parkirano,nejsecam se sta bi,il bmw e60 il merc,nesto je uglavnom jos crn,ona lupi i ni ne okrene se i ode,pa zadavio bi je:icon_mad::icon_mad:
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Ma debilcine, kad vidim novi ris na autu jednostavno poludim..Neki dan mi iscupalo tablicu i svu pomotalo i ostetilo branik...Skoro kad nisam prosao kroz covjeka koji opusteno lupi u moj auto svojim vratima i pravi se lud...Ja ga pitam: "mogao si jace?" Kaze on meni:"Mora da je babo kupio?" Rekoh :"Majku li ti **bem i za vrat i nogom u vrata ajde pisni da te zakoljem seljacino, dosao si do auta lako pa lupas moje auto koje krvlju i znojem zaljevam"...To samo treba udarati, stoka...:icon_mad:

Aposolutni popis, to ne treba ni policiju zvati ni nista... to su primitivcine obicne... Sto je najgore prave se da se ne boje nikoga... samo mlatit :icon_mad:
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Ma debilcine, kad vidim novi ris na autu jednostavno poludim..Neki dan mi iscupalo tablicu i svu pomotalo i ostetilo branik...Skoro kad nisam prosao kroz covjeka koji opusteno lupi u moj auto svojim vratima i pravi se lud...Ja ga pitam: "mogao si jace?" Kaze on meni:"Mora da je babo kupio?" Rekoh :"Majku li ti **bem i za vrat i nogom u vrata ajde pisni da te zakoljem seljacino, dosao si do auta lako pa lupas moje auto koje krvlju i znojem zaljevam"...To samo treba udarati, stoka...:icon_mad:

:lol::lol:
meni su grebali zadnji branik jednom,prednji dvaput,retrovizore i par spura po vratima
 
Ma ne boji se dokle god ne izvucem vojnicki bajonet ispod sjedista pa ga bacim na hubu i pod vrat stavim...U potpunosti razumijem ljude koji u trenutku bijesa ubiju nekoga...XXX puta mi se desilo slicno da napravim glupost...Da tucem covjeka dok ne izgubi svijest ili me neko ne odbaci :icon_mad: Cuj "Mora da je babo kupio?"...**BEM FAMILIJU CIJELU:icon_mad: Samo ostro da vidi da nisi mlakonja :icon_mad:
 
mene je neki dan na parkingu neko ocesao,al sreca pa je zglobni samo se savio...i nisam ja ni vidio,neg kad sam se ukljucivao na M17,100km/h i kraj trake pogledam na retrovizor :icon_eek: :icon_eek: ne vidim nista i na srecu se ukljucim,reko sta bude,jer nisam mogao zakocit :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
joj kad sam ja poceo psovat valjda od onog straha...ccc
 
Član
Dzaba sto ja gledam da se ne parkiram izmedju dva auta, ili da idem na mjesta gdje se ljudi manje parkiraju, ali otac to ne gleda, star covjek, i nije to on ni primijetio... e radi takvih me mrzi pomisao imati neko skuplje auto...
 
Član
mene je neki dan u Tuzli na parkingu otvaracjuci vrata cojk udari a ja sjedim u kolim i nista on niti da se bar izvine



bezobrazluk
 

BiT

Član
Ajooj, na ovu temu mogu pisati xxx godina.
Ja prije 10-ak mjeseci kupio svoje sadasnje auto, ispoliran, sredjen i ja sutradan sjedam kad parnica na haubi 30-ak cantimetara, skroz skinuo farbu.
I to kao da mi je bio znak sta me ceka. Ja stvarno ne razumijem kako se to desava, ali ja svaki dan kad izadjem iz kuce, jednu ili dve nove ogrebotine vidim. Sreca pa su vecinom povrsinske ogrebotine, pa ce poliranje da padne uskoro.
Ali ta nekultura i bezobrazluk je stvarno nevidjen kod nas.:icon_mad::icon_mad:
 
Moj doživljaj sa retrovizorima...ostavim ja auto na parking pored nekog kombija jako DALEKO od njega...obavim posao koji trebam u shoping centru i vraćam se do auta...i vidim da je na moja vrata nemoguće ući od golfa koji je prilijepljen uz moje auto!Ajd provučem se nekako kroz suvozčeva, upalim auto da pokušam izaći...i vidim retrovizor skroz izvaljen na suprotnu stranu...i poludim naravno!Logički gledano, izvaljen je prilikom ulaska nekog auta na parking mjesto a ne izlaska, što znači vozač golfa krivac...pokucam ženi koja sjedi na mjesto suvozača na prozor i pitma je za to i gdje joj je vozač već poprilično bjesna što je i retrovizor izvalio pored što me zagradio na parkingu i tada dolazi i čovjek, vozač i ja se njemu obraćam već jako ljuta radi toga a retrovizor neće da se vrati...on nešto promrlja i nekako se čudno zaleti u auto po nešto da dohvati što me malo već sjb na način na koji je psoegnuo za tim i ja krenem da izađem s parkinga i u tom trenu vidim da stavlja govorni aparat :icon_confused: što me naravno sjb :icon_sad: i šta ću...kažem ništa, sve je u redu i u tom trenu kako gurnuh retrovizor tako se i vrati na svoje mjesto...a i da nije šta ću, žao mi čovjeka...
a drugih scena je bilo svega i svačega-odvrtanje šarafa na jendom točku je definitivno bilo najpokvarenije što je neko uradio i ne kontam kako mogu ljudi tako pokvareni i bezobrazni biti!A mimo toga je bilo još svašta...skidanje kapica redovito, paranje čitave stranice auta ključem, lupanje blatobrana, karambolke i žmigavca nogama, čupanje tablica itd...doživljaja za prepričavanje još dugo...
 
Član
lool sve neki jakše spremni za fight, meni se nasreću nije još desilo.. Iako meni mogu reć da je tatino kad je.. kad nemam još svoj.. Al to nikakve veze nema, lakše bi podnio kad bi netko ogrebo moje nego njegovo.. Opet, to uglavnom rade stariji ljudi i žene, koje nebi tukao ionako.. Mogo bi se eventualno naljutit na nekog muškog 18-30 godina, pod uvjetom da je manji od mene, bahat, i da je vozio merca/bmwa hehehhehe, ma serem nebi ni tad
 
Član
ja sam nasao svoj auto PREPARKIRAN (preparkirao ga kamion razvozni valjda!) i zamisli tu stetu
 
NOV auto, u Mercatoru u zadnjim redovima parkiran, minimum METAR od drugog auta, vracam se - branik zguljen i crvene boje po njemu...

Inace NIKAD ne parkiram negdje gdje je "usko"... jer, ja cu paziti kad otvaram vrata, a da li ce seljak gledati - ne zelim da se opterecujem...
Kad god mogu zauzmem dva mjesta za parkiranje, pogotovo kod "garaza" parkiranja, jer ne znam dal' ce seljacini biti mrsko jos neki put "naprijed-nazad" da odradi, da mi ne bi ogrebo branik...

A desavalo se svasta... iza Unitic centra, 10km/h se vozi, sjedim u autu i cekam, auto parkiran... bum, puce o retrovizor, poklopac izleti... ali nista retrovizoru... da bi ga koji mjesec kasnije neki IDIOT totalno iscupo jer je presao na moju stranu pri brzini min 120km/h...

Takodje, u ulici Valtera Perica poslije Boema... cekam na semaforu... trotoar sirok 5m, SELJANKA rukom izbi retrovizor... zurila valjda :icon_question:e tad sam joj se na*ebo svega...
Kobila pored TOLIKOG trotoara, meni odvaljuje retrovizor..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top