zanimljv oglas na mobile de

zanimljv oglas na mobile de

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jest fino uradjen i sve, ali ludost je dati za ovo tolike pare...za iste pare mozes si kupit golfa i slicno ga uredit po svom cejfu...malo previse hebu Svabe po €vrima....koda su feninzi majke mi :icon_eek:
 
Član
:lol::lol::lol: misle pametne svabe napucaju auto i hoce da zarade, kod nas napucas i izgubis na njemu bruku
 
Član
Da, ali kad se radi o golfu 2, svabe ce prije dat 18 000 marki za golfa sredjenog nego za majku sa bolesnim bubregom :lol:
 
Član
jes ali pogledaj ti da tog ''svabu '' obicno lakiranje kosta kolko kod nas kosta cijeli ''sredjeni'' golf plus da negovorim o atestu na svaki moguci naknadno ugradjeni dio i s tim da to auto dovedu u stanje tehnicke ispravnosti novog vozila tako da sve ima svoju cijenu ko je pokusao da nesto radi novim i originalnim dijelovima zna o cemu pricam i o cijenama koje se daju za neke stvari tako da....
 
Član
Pa kod nas svaki drugi golf 2 je prešao između "80 000km i 100 000km", to nije ništa novo a i cijena je tu negdje.
 
Član
cijena od 8.500 eura u oglasu je navedeno (Verhandlungsbasis)
znaci moze se jos oko cijene raspravljati a napisano je i da je vrijednost auto procijenjena na oko 13000 eura bez felgi - Wertgutachten über ca 13.000 Euro vorhanden (damals ohne Felgen!)
u auto je ulozeno puno vise nego sto trazi
auto vrijedi svake pare (moje misljenje) icon_wink
 
Član
Nek da meni 5 milja naših novčanica i srediću ga isto,ako ne i bolje,još ću dosta i zaraditi:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top