zanimljivosti iz auto oglasa (mobile, autoscout24, PIK ...)

zanimljivosti iz auto oglasa (mobile, autoscout24, PIK ...)

Član
RE: zanimljivosti iz auto oglasa (mobile, autoscout24, PIK...)

:icon_twisted:

http://otomoto.pl/bmw-m5-e-28-rarytas-m5-power-C13385618.html
 
Član
RE: zanimljivosti iz auto oglasa (mobile, autoscout24, PIK...)

Joj kako ovo volim starije auto a masina pod haubom ;)
 
Član
RE: zanimljivosti iz auto oglasa (mobile, autoscout24, PIK...)

OggyBoy je napisao(la):
:icon_eek:

http://www.pik.ba/artikal/1160525/corvette-gt-3055/
:icon_eek: Koja zvijerka od auta u pm.

Naj jace mi je jedno pitanje postavljeno vlasniku,citiram:
Weha
06.04.2011
Prije 2 sedmica, 5 dana, 11 sati i 5 minuta
Pitanje za CORVETTE GT-3055

mozel se to auto vozit po cesti jeli legalno ima li papire i to, razumijes ako bi se uzela da se mogu ovi gti-ovi i gsi-ovi i ta sranja gazit po putu


:lol::lol::lol:
 
Član
pretpostavljam da je sve detaljno slozeno, nije samo uvaljen motor i usminkano okolo da izgleda fino?
 
Član
pa nije bas ni blizu detaljno kako ja to volim..
ima posla da se to spakuje da bude top stanje ali osnova je dosta solidna
 
BHT Ovisnik
koliko znam emil je isto strucnjak za kocke kao i scaner,jos davno je imao onu crnu kocku nesto bijesnu,onda mescini ona plava jel bio unutra M3:cool:
 
Član
emil ima znanje samo zavrsni rad i ono slaganje da bude ko tvornicki rad uvijek izostane.
ali auto ide za sve pare 300+ ks u autu od 1200 kila na zadnjem pogonu ... ko nije probao nezna sta je gubitak kontrole :D
ebes ove nove sa elektronikom i peezdarijama vec samo gas kvacilo kocnica i 25% mehanicke špere.. old school adrenalin rush :D
 
milanelo je napisao(la):
a ide li scaneru ovako kao sto je napisao prvom,drugom,trecom???

Mene isto ovo zanima, kocka sa ovim motorom je zvijer, ali ipak da razvija ove brzine na ovaj način je pretjerano.
Da čujem struku.... ?? :icon_biggrin:
 
Član
a cole u plavoj je bio m5 3.6 pa onda v12 5.0 pa 2.7 biturbo pa onda pokusaj bimoto projekta pa sad stoji u garazi i on sam nezna sta bi haha

a po satu vjerovatno i ide toliko kolko je napisao samo sat u auta starog 20 godina jos sa kemijama oko mjenjaca i diferencijala nije bas vjerodostojan :D
 
Top