zanimljivo zatamnjivanje stakala

zanimljivo zatamnjivanje stakala

ovo su eletrostaticne folije,koriste se za diaprojektore..ali neznam gdje bi se moglo nabaviti u ovoj dimenziji... :icon_rolleyes:

ima nesto bolje,samo da nadjem link...
 
Član
jbt led mi se patimo a covjek za 10 minuta zatamni sve:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
bez skidanja stakla i ostalih zajebancija

eto i po ovome se vidi koliko mi zaostajemo za modernim svijetom:lol::lol::lol:
 
hm zanimljivo svedjani izmislili ovaj pleksigas za stakla,svabe uradili test i pustili da moze tif proci.to znaci da ima na ebay uzet
 
Član
Ovo je vrh kad hoces skines,policija te zaustavi ti poskidas dodjes kuci ponovo stavis :D

Super proizvod, ko prvi nabavi U BiH mogo bi dobro zaradit na ovom :cool:
 
Član
S tim da te policija opet moze kazniti pa i ne vidim bas neku korist. Platio sam vise kazni za zatamnjena stakla i smao par puta se desilo da je policajac bio neki popustljiv pa mi dao trecu opciju da ih skinem odma na licu mjesta.

A obicno se izbor svodi na:

1. Kazna,
2. Tehnicki pregled, i ako se ispostavi da su tamna a jesu opet kazna.


Ako se moze skidati, odgulicu ja svaki put foliju umjesto kazne, ko da je problem ponovo zalijepiti foliju, ali ne moze nisu ni oni toliko glupi jebiga.

Ne pise u zakonu da je dozvoljeno ako se moze skidati, nego pise da su zabranjena zatamnjena stakla svima osim vozilima za specijalne namjene.
 
menjic je napisao(la):
S tim da te policija opet moze kazniti pa i ne vidim bas neku korist. Platio sam vise kazni za zatamnjena stakla i smao par puta se desilo da je policajac bio neki popustljiv pa mi dao trecu opciju da ih skinem odma na licu mjesta.

A obicno se izbor svodi na:

1. Kazna,
2. Tehnicki pregled, i ako se ispostavi da su tamna a jesu opet kazna.


Ako se moze skidati, odgulicu ja svaki put foliju umjesto kazne, ko da je problem ponovo zalijepiti foliju, ali ne moze nisu ni oni toliko glupi jebiga.

Ne pise u zakonu da je dozvoljeno ako se moze skidati, nego pise da su zabranjena zatamnjena stakla svima osimvozilima za specijalne namjene.

Bas se kurvanje ne ubaja u specijalne namjene :D
 
Član
Sto bi rekao doktor Karaklajic imamo i tri solucije, vozilo za namjene krkacine, tarabljenja i taslacine - ebacinaje :D:D:D
 
Član
menjic je napisao(la):
S tim da te policija opet moze kazniti pa i ne vidim bas neku korist. Platio sam vise kazni za zatamnjena stakla i smao par puta se desilo da je policajac bio neki popustljiv pa mi dao trecu opciju da ih skinem odma na licu mjesta.

A obicno se izbor svodi na:

1. Kazna,
2. Tehnicki pregled, i ako se ispostavi da su tamna a jesu opet kazna.


Ako se moze skidati, odgulicu ja svaki put foliju umjesto kazne, ko da je problem ponovo zalijepiti foliju, ali ne moze nisu ni oni toliko glupi jebiga.

Ne pise u zakonu da je dozvoljeno ako se moze skidati, nego pise da su zabranjena zatamnjena stakla svima osim vozilima za specijalne namjene.

Nisam siguran 100% ali mislim da u zakonu postoji stavka koja dozvoljava ispravljanje nepravilnosti na licu mjesta i to ne samo za stakla nego uopste.. A u svakom slucaju ne moze pisati kaznu za ovo jer nista nije radjeno na staklu, ovo dodje kao one mrezice sto su se nekad lijepile na staklo, ako moze pisati za njih moze i za ovo.. Da se meni samo docepati ovoga..
 
Član
I mrezice ne smiju napred koliko ja znam, a ja bi volio vise nego vi da ne placam zatamnjena stakla.

Ako neko zna tacno za to ispravljanje nepravilnosti na licu mjesta zamolicu da mi javi, meni nije problem zguliti foliju na licu mjesta i ponovo je zalijepiti cim dodjem kuci :icon_smile:
 
Top