Zanimljivo - golf 1

Zanimljivo - golf 1

Golf 1 ... 1.6 diesel jel ko zna kako i sta mu izlazi iz auspuha... kao neke iskre ili sl. bas me zanima :icon_question:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NWhbz06AZHQ&feature=feedrec_grec_index[/video]
 
Član
izlaze mu naslage sumpora tj masnog goriva koje se zaljepilo po auspuhu zbog gradske voznje pa kad se auspuh ugrije to pocne da gori.
hoces i ti isto,autoput 10 min pod punim gasom pa pusti gas imati ces isti efekat;)
 
prozor je napisao(la):
izlaze mu naslage sumpora tj masnog goriva koje se zaljepilo po auspuhu zbog gradske voznje pa kad se auspuh ugrije to pocne da gori.
hoces i ti isto,autoput 10 min pod punim gasom pa pusti gas imati ces isti efekat;)

hehe ma kakvi... nego me zanima.. znam kod benzinaca dolazi zbog detonacije i to samo na trenutak ali kod dizela mi skroz neobicno..oni su poznati da cade ko ciro :lol: ;)
 
Član
[/quote]

hehe ma kakvi... nego me zanima.. znam kod benzinaca dolazi zbog detonacije i to samo na trenutak ali kod dizela mi skroz neobicno..oni su poznati da cade ko ciro :lol: ;)
[/quote]

moj kec je varnicio kad ga przis duze vremena i kad izvlacis maksimum 2. i 3. brzinom ;)
 
Član
prozor je napisao(la):
izlaze mu naslage sumpora tj masnog goriva koje se zaljepilo po auspuhu zbog gradske voznje pa kad se auspuh ugrije to pocne da gori.
hoces i ti isto,autoput 10 min pod punim gasom pa pusti gas imati ces isti efekat;)

100% tacno! ;) Desavalo se i meni, nakon dosta predjenih km gradske voznje nakupi se dosta u auspuhu, i kada ga stisnes na auto putu varnice izlijecu ko lude!
 
Član
addo je napisao(la):
prozor je napisao(la):
izlaze mu naslage sumpora tj masnog goriva koje se zaljepilo po auspuhu zbog gradske voznje pa kad se auspuh ugrije to pocne da gori.
hoces i ti isto,autoput 10 min pod punim gasom pa pusti gas imati ces isti efekat;)

100% tacno! ;) Desavalo se i meni, nakon dosta predjenih km gradske voznje nakupi se dosta u auspuhu, i kada ga stisnes na auto putu varnice izlijecu ko lude!

moracu to pokusati, mislice ljudi VR6 pod haubom:lol::lol:
 
Top