ZANIMLJIVI OGLASI

ZANIMLJIVI OGLASI

Član
SVE STO VAM IZGLEDA INTERESANTNO,PISITE U OVOJ TEMI,SVAKA SLJEDEĆA ISTE VRSTE CE BITI OBRISANA-BH TUNING TEAM


307cc premier edition cabrio roadster na svijetu ih ima samo 307 od tih 307 moj je 194 ,,,

velika razlika je izmedju obicne 307cc filou ili sport i 307cc premier edition tako da vas to ne zbunjuje .ako na piku ili marketu nadjete za par hiljada maraka jeftiniji 307 cc zato sto su to osnovni modeli u biti nemaju ni trecinu opreme koju premier ima recimo u salonu da kupujete obicni filou model kosta max 49 hiljada maraka dok 307 premier kosta 80 hiljada maraka zato sto obicni 307cc ima na stotine hiljada a premier editiona samo 307 modela od serije koja je isla te godiine

auto je ful fulova dakle sve sto najbolja auta svijeta imaju i ovaj automobil ima
VOZILO JE ĆIPOVANO TAKO DA JE POTROSNJA OSTALA ISTA A SNAGA SE POVECALA sa 100KW =136 KS na186ks CIPOVANJEM JE DOBIO JOS 50 KS DAKLE AUTO JE FORMULA NA CESTI MOZE SE VOZITI 290KM/h BEZ IKAKVIH PROBLEMA



auto uredno servisirano i odrzavano kod ovlastenih servisera posjeduje servisnu knjigu na autu nema nista radit auto je cuvano i garazirano vozalo se samo ljeti .posjeduje led diode na zadnjim svjetlima i stopama ,, a zadnji dio stakala je u "lumar" folijama registrovan jos 2 mjeseca



CLIMATRONIC ,IMOBILIZER, STAKLA 4-FOULD, KROVNI SISTEM ELEKTRO HIDRAULICNI , EBD(elektricna raspodjela sile kocenja ) program esp+tsc otklanje greski u voznji aliminijumski naplatci aliuminijumske sport papucite pragovi sa peugeot bordurom aluminijumski , sjedista sportska recaro podesiva po dubini visini i sirini volan podesivi



enterijer crveno crna koza sjedista recaro , grijanje sjedista podsesivo masazer sjedista detalji odi inoxaa pragovi kvake itd,el podizaci stakala el kont retrovizora grijanje retrovizora ,tempomat abs srs esp parking sensori ,senzori za kisu , samopranje farova dvozonska digitalna klima vebasto grijanje,,



VELIKA NAVIGACIJA ,MP3 DVD LCD DISPLAY , integrisani disc changer u komandnoj tabli 6 disc ili dvd max fabricki sve . alarm blokada motora ,, servisna knjiga ,dva kljuca



TELEFON INTEGRISANI SAMO UMETNETE SIM U MJESTO ZA TO I VOICE KONTROL IMATE NAD TELEFONOM nema slusalica i tako toga vozite i na komandu zovete i javljate se . komande na volanu

oxigen felge 17" gume kontinetal 215/45/zr17" sto se tice motora i limarije auto je 2004 nije kanta odrzavano i cuvano u garazi nepotrebno mi je govoriti o tome

link gdje mozete vidjet kolko su ova auta u nejamckoj i austriji

http://www.de.autotip.com/peugeot-307-cc-2-0-premiere-
edition-135-d2492951
 
Član
RE: Biser sa PiK-a

290 km/h bez problema, znaci ako se potrudis ide on preko 3 stoje sad pa sad, sto ti je rec CHIP :lol:
 
Član
RE: Biser sa PiK-a

opet ce on prije prodat svoje auto nego ja svog golfica,,sacu i ja napisat historiju o autu:D:D
 
Član
RE: Biser sa PiK-a

"ebote.ovaj pezoic ima vise opreme od nove s klase.ovo ko uzme nece se pokajat:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: Biser sa PiK-a

sta ces tako je to kad se neko docepa neta pa konta da je prvi koji moze da prevari nekoga :D OUT OF DATE taj car :) :) :)
 
RE: Biser sa PiK-a

Joj najjaci su mi ovi vozaci kojekakvih ''spesl edisn'' auta, izradjenih u samo nekoliko primjeraka:lol:
 
Član
RE: Biser sa PiK-a

Na svijetu ih ima samo 307 od tih 307 moj je 194 ,,, hehehehe svaka mu cast :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Biser sa PiK-a

nisam ovoliko citao odavno:lol:sto sta je problem sto bi cojk lagao ako auto ide 290 bez problema:lol:ipak je to spesl edsn:lol:
 
Top