Zamjenske kugle???

Zamjenske kugle???

Član
Pozzz
Otišla mi donja desna kugla na Pugu 407.
Budući da su ovlašteni servisi ovlašteno bezobrazni i traže 250 KM za dio i ruke, zanima me šta preporučujete od zamjenskih?
U opciji su Moog i Delphi.
Pozzz
 
Član
nemoj delphi raja se zale da nista ne valjaju. ove mOOg nisam nikad cuo za njih. probaj naci vale-ove i neke slicne marke koje su prva ugradnja. kod mene su te delphi i nisam zadovoljan a cijeli trap je promjenjen i opet kuckaju
 
Član
Moog definitivno
Samo je posle otvori i natrpaj još masti da bi trajala još 110g:icon_biggrin:
 
Član
Hehehe ma neću ja to ništa poslije dirat, mislio sam u automerc škoro otić imaju oni Moog a vrše i ugradnju. jedino da njima kažem da natrpaju masti :)
 
Član
Oni će ti reći da onda sam sebi promeniš kugle:cool:
Unutra ima masti koliko da pljucneš, inače kugle su ok
Eno mi iza sedišta komplet kugla, doduše sa mojom doradom. Čekam samo slobodan termin:icon_biggrin:
 
Član
De mi malo pojasni jel se mora skidat il se može bez skidanja natrpat još masti? laik sam pa ne zamjeri
 
Član
Nemoj pretrpati masti jer tad moze puci gumena zastitna od previse masti. Kupis kugle, odes kuci i skines polako jer imas zicu koja ide okolo i moze probiti gumu ako si ne pazljiv. Uzmi mali serafciger i stavi na pocetak i idi u krug i polako ce spasti i dignes gumu i stavis masti i tako vratis zicu i onda odes da ti ih stave.
 
Član
Hvala na savjetu drug al ja ti se slabo u to kužim. Mislio sam kupit kuglu i odnijet majstoru što je radio u ovlaštenom servisu al je na god.odmoru. Pošto ću i ja možda ovih dana ić na odmor to svakako moram riješit tako da ću vjerovatno otić kod škore da stave tu Moog kuglu pa ćemo vidjet kolik će izdržat.
 
Član
Ipak sam na kraju ugradio Moog. U petak zvao AS Nuić i kažu da su u subotu puni. Hajd reko uzet ću slobodan dan u ponedjeljak i naručim se u ponedjeljak (prethodno mu kažem šta je u pitanju i kaže da ima na stanju).
Dodjem u ponedjeljak u servis oko 11 kad tamo samo dvojica majstora, nemaju pojma da sam naručen, navodno sam se čuo sa šefom servisa a on je trenutno odsutan bla bla bla...još da dodam da kuglu nemaju na stanju!?
Izlajem se na njega, mada možda momak stvarno nije kriv, al šta ću nisam se mogao obuzdat, ipak sam uzeo slobodan dan i došao.
Odem u Automerc Škoro kaže mi šef servisa da u 2 h imaju slobodan termin, odem u Travnik na vapaće i u povratku ponovo u servis, stave mi ljudi Moog kuglu (oko 100 KM) + 15 KM zamjena.
Nisam mogao vjerovat da je zamjena kugle samo 15 KM.
Nuića izbjegavajte u široookom luku. Jest da je TRW no.1 al valjda nije on jedini ko ga drži u BiH.
 
Top