Zamjena originalnog playera, Peugoet 206

Zamjena originalnog playera, Peugoet 206

Član
Zdravo svima. Izivnjavam se ako postoji slična tema.

Planiram ovih dana zamijeniti originalni PUG-ov player, jer mi CD ne radi, a i svakako je ružan :) i ne podržava MP3.

Sad, svjestan sam da ću ugradnjom novog playera izgubiti kontrole kod volana (nisu mi previše bitne, malo kad ih koristim) i da podatke o radio stanicama i pjesmama neću vidjeti na ekranu board-kompjutera... To sam halalio. :)

Samo me zanima ono osnovno. Kad nađem player čije dimenzije pašu, znači iste su dimenzije kao i kod ovog originalnog, je li moram voditi računa o još nekim parametrima?

I je li pametno da ja sam, kao početnik :), mijenjam player ili da odem kod kakvog majstora ili koga iskusnijeg?
 
Član
Sve možeš sam. Klasična dimenzija paše, dakle koji god radio izabereš. Postoje i adapteri za te kontrole, ali su skup biznis.
 
Član
mara- je napisao(la):
Sve možeš sam. Klasična dimenzija paše, dakle koji god radio izabereš. Postoje i adapteri za te kontrole, ali su skup biznis.

Hvala na odgovoru. Znam da se mogu ti adapteri nabaviti, ali, ako sam dobro istražio, ispadnu značajno skuplji od nekog običnog playera...
 
Član
a zasto vrlo jednostavno ne kupis onu Kinesku Điđa miđu za upaljac tutnes USB u njek i deres

iskreno meni svaki drugi djeluje tako ogavno na pug 206 tako da sam rijesio to sa djidja midjom :D
 
Top