Zamjena OPEL ASTRA

Zamjena OPEL ASTRA

Član
Death_beat je napisao(la):
a jbt ga, audi je predobar, pojava si sa njim. al treba napredovat u zivotu. za koji godinu ces i ovu astru sredit i bit ce jedinstven na ulici i eto ;)

ne mora znaciti da je napredak kad predjes na mladje auto...
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Po mojoj procjeni ne moze biti vise od 6.000km , mozda 5.500

Ma kakvi 6, prijatelj neki dan kupio Astru 2004 godina za 7 milja. 80 tisuca samo presla, novo novcato auto ;) (Nije uvoz)
A ja nebi mjenjao za ovo, Audi je dobar, ako mu je vec dosadio nek proda sve sa njega i nek ga onda proda i nek uzme sebi fino auto, Astri ima na svakom koraku. Ai bolje bi proso tako
 
Koji je motor u toj 2004 , jel uvoz? Tesko je naci kod nas takvo auto , a to za Astru na svakom koraku nigdje veze sta treba uzeti golfa 4? Ima Astri al nema toliko kao golfova i opet jest Audi lijep al nece biti vjecno godine prolaze a ovo mu je kljuc za kljuc . I naravno prvo moras voziti provozati Astru da kazes za nju da ne vrijedi i sl tako da kad sjedne u nju nece htjeti izaci i vraitit se u Audia
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Koji je motor u toj 2004 , jel uvoz? Tesko je naci kod nas takvo auto , a to za Astru na svakom koraku nigdje veze sta treba uzeti golfa 4? Ima Astri al nema toliko kao golfova i opet jest Audi lijep al nece biti vjecno godine prolaze a ovo mu je kljuc za kljuc . I naravno prvo moras voziti provozati Astru da kazes za nju da ne vrijedi i sl tako da kad sjedne u nju nece htjeti izaci i vraitit se u Audia

Aj sad mi daj da provozam imam zelju onu tvoju :cool::D
 
Eeh ja kad je bio vakat, kupila se astra u kucu izasla je oko 13 i nesto k maraka elegance oprema ali i sada dobro auto, uglavnom nista ne klapa u interijeru, ne haba se ko u ostalih auta sto sam vidio. Kvalitet izrade na nivou, mada je 1.6 b motor. A ne znam, svugdje gdje sam citao na netu zale se na ove t+d motore u ovim vozilima. Vjerovatno je do vlasnika kako se ophodi prema vozilu, meni je tvoj audi stvarno extra i za primjera. Odvedi astru kod nekoga nek je dobro pregleda. I vidi da nije struhla gdje :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Koji je motor u toj 2004 , jel uvoz? Tesko je naci kod nas takvo auto , a to za Astru na svakom koraku nigdje veze sta treba uzeti golfa 4? Ima Astri al nema toliko kao golfova i opet jest Audi lijep al nece biti vjecno godine prolaze a ovo mu je kljuc za kljuc . I naravno prvo moras voziti provozati Astru da kazes za nju da ne vrijedi i sl tako da kad sjedne u nju nece htjeti izaci i vraitit se u Audia



Ma nije uvoz kod nas ga kupio. Auto je predobro, ocuvano i unutrasnjnost i sve. A motor je benz neki ne znam koji tocno. Ima i opreme, podizaci klima komp i to...
Ma ne kazem ja da treba uzet cetvorku nego nek opet ganja nesto jedinstveno. A u pravu si to da idu i Audiju godine :cool:
 
Treba biti iskren kad covjek moze uzeti dobro auto , da je rekao i golf 4 ja bi rekao da uzme , dosta ljudi komentarise a nisu sjeli u Astru i pisu komentare zato sto ne vole Opel .
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Treba biti iskren kad covjek moze uzeti dobro auto , da je rekao i golf 4 ja bi rekao da uzme , dosta ljudi komentarise a nisu sjeli u Astru i pisu komentare zato sto ne vole Opel .

Pa to je sve do njega zeli li on vise vozati donekle jedinstveno auto ili bolje...
A sto se tice koje je bolje pa normalno da je Astra bolja. I ova sa malo para moze dobro izgledat, felgice, sminka i to :D:cool:
 
Pa da o tome se prica , Audi jeste mamac za oci al djaba kad stari i uvijek ce biti stariji od Astre , naravno ako momak ima potrebu za novijim autom
 
Član
astru bi uzeo iz razloga što je mlađa i lakše će otići u kombinaciji jer planiram uzimat nešto dosta mlađe a audija jedino mogu prodat nekom momku a pretežno su ti bez keša a starijem nekom teško
 
Top