Zamjena lasera na sony cd playeru (Sony CDX-MP40)

Zamjena lasera na sony cd playeru (Sony CDX-MP40)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moze li mi ko reci gdje mogu popraviti cd player (Sony CDX-MP40) treba da se zamjeni laser. Cd player je marke sony stariji model. Ako neko ima na forumu nek se javi.
 
E nisam znao da sam fulio podforum. Nije u pitanju islatili se ili ne vec da se zamjeni laser u svakom slucaju hvala vam...
 
Član
Kak se ne isplati :icon_question: kod nas lik ovdje radi po 15 i 30 KM zamjenu lasera dal orginalni il alternativa neka ne znam uglavnom radi player posle popravke :icon_smile:

I neka ovo administratori premjeste u dio foruma za auto akustiku HU :cool:
 
Gdje u Srebreniku? Imali ko u Sarajevu da to radi? Nije bitno isplatili se ili ne bitno je da se laser zamjeni.
 
Član
care reko sam ti vec, bilo koji rtv serviser bi to trebo znat uradit ... ovdje u tz moj majstor to radi za 30km sa 3 mjeseca garancije ...
 
Tuzla, imali sta u Sarajevu. Moro bi ga dovuci u tuzlu do tvog majstora. Koliko ima kilometara od Sarajeva do Tuzle?U svakom slucaju hvala
 
U to je 50km samo za gorivo da odem i da se vratim. Morat cu komsiju premuntati da odemo sa njegovim autom (dizel) ako nebude drugog rjesenja.
 
Pa neznam gdje ima u SA pa zato a i nije mi nikad ni bilo potrebno takva vrsta popravke pa me i nije zanimalo,al sad mi treba postavio sam na forum ali uzalud nema odgovarajuce informacije.
 
Član
gosp.adnan je napisao(la):
Pa neznam gdje ima u SA pa zato a i nije mi nikad ni bilo potrebno takva vrsta popravke pa me i nije zanimalo,al sad mi treba postavio sam na forum ali uzalud nema odgovarajuce informacije.

sačekaj malo javit će se neko ko zna gdje riješiti belay! ne isplati ti se dolazit prvavit 300km radi toga;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top