Zamjena lancia kappa 2.4 JTD '99 g. za Alfa romeo 156 2.0 TS '00 g. ???

Zamjena lancia kappa 2.4 JTD '99 g. za Alfa romeo 156 2.0 TS '00 g. ???

Pozdrav! imam veliku dilemu ako moze pomc! U mom vlasnistvu je lancia kappa 2.4 JTD '99 g. i iznenada sam dobio ponudu da zamjeni kljuc za kljuc sa Alfom Romeo 156 2.0 TS '00 g. isti paket opreme kao i kod mog automobila samo se mojoj porodici ne svidja taj automobil. zanima me ako neko mozda ima iskustva sa ovim autom da mi kaze kakvi su im kvarovi i kakav im je motor. ako dobijem podrsku od vas ja njega mjenjam ko sisa ove moje ... unapred zahvalan..
 
Legend
RE: POMOC

procitaj pravila ;)
http://www.bhtuning.com/kakav-naziv-tema-treba-da-sadrzi-t-68957.html
 
Član
RE: POMOC

tvoj potpis sve govori;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KBlXRe8z1qU[/video]
 
Član
RE: POMOC

"nemam položeno niti svoje auto" "treći sam razred" - Nemoj mjenjati auto nipošto ;)
 
vako da docaram! Lancija nije moja vec mog oca kao sto su vec neki primjetili! Auto je na prodaju iz kog razloga je to moj OTAC uradio nez. ni ja ali u glavnom dobili smo ponudu za zamjenu sa doticnom alfom! Ali ja nisam znao sta da napisem i kako da se obratim siroj javnosti pa sam napisao da je moj! Uglavnom meni i MOM OCU se svidilo auto a mami i sestri ne pa me interfsuje kak8o je auto ta alfa
 
i sta hoces od nas? "znas stara/stari, nema veze sto se vama ne svidja, meni su na bhtuningu rekli da mijenjam, i biti ce tako, bez obzira sto sam ja tinejdzer, sto je vase auta, sto ja nemam nista sa tim!"
 
ja prijatelju pitam samo kakvo je to auto! A mojoj kuci se i mene nesto pita ja nez kako je kod tebe i ne zanima me! Ti ako imas napisat nesto u vezi tog auta ti napisi boli tebe ona stvar sto se zove uvo koliko ja imam godina!
 
Član
ja bi mjenjao, kao i svako mojih prioriteta i potreba...a tvoj otac vjerovatno nema ni blizu slican zivotni stil tako da je to subjektivno i besmisleno pitati....
btw. 2.0 benzinac hoce potrositi da valja, posebno alfe, tako da je to dovoljan razlog za tvog tatu, vjerovatno :cool:
a ako se zene samo bude, onda mjenjajte..zna se valjda ko je gazda u kuci :lol:
 
Top