Zamjena lafete ili selena?

Zamjena lafete ili selena?

Član
Na peugeotu mi se cuje lupanje naprijed, kad predjem preko neke neravnine i sl ili kad kad ga pustim niz blagu nizbrdicu pa cimam kocniocom podobro lupa, nisam siguran ali mislim da se ovo zove lafet :D i ove zaokruzene gume kod mene su propale, nema gume vidi se unutra, pa jel se mora cijeli lafet promjeniti ako ili se mogu ubaciti ovi seleni i naravno ako neko zna cijenu svega toga :D


Uploaded with ImageShack.us
hvala

Zaokruzena je i kugla, ona djeluje ok! :icon_smile:
 
Član
Ja ima 206-icu i momci u servisu 206 su rekli da se seleni mogu mjenjati, ali kugla ne moze. zbog tih kugli, morao sam kupovati kompletne lafete na obje strane. :icon_rolleyes:
 
Član
poslao sam ti na pm cijenu. a kod mene su se cule kugle, preko sitnih neravnina culo se kuckanje. zamjenio obje lafete, uradio geometriju i sve bilo za 10. nakon godinu dana, auto pocelo da malo vuce u jednu stranu, i kazu mi da je otisao selen na lijevoj lafeti, i da se moze zamjeniti. i nikako da se natjeram da odem to rijesiti, tako da ne znam cijenu selena.
 
Da ne otvaram novu temu, skoro sam bio kod majstora, zamjenio selene naprijed oba, i kada sam dosao kuci, da uparkiram, sa skoro do kraja namotanim volan, kad najednom volan sam smota pun i ne vraca se sam nikako, mozes vozati deset krugova nece ce vratiti?! Da li neko zna sta bi moglo da bude?!
 
Top