Zamjena display-a na Acer One

Zamjena display-a na Acer One

Član
Pukao mi je display na acer one d270, e sad vidim na ebayu ima ih do 50$ pa na dalje, da li postoji neki serijski broj ili nesto po cemu bi to mogao naruciti da ne kupim pa ne odgovara?
Isplati li se da to radim sam, u servisu mi traze oko 200km za zamjenu?
Ako bi uzeo fast shipping (dhl) ne gine mi carina jel tako ;)?
hvalaaa
 
Trazis samo po tom d270 i bit ce ok ali ja nisam do sad smio nikako display da porucim kontam sve ovi nasi smotani sasut ce ga :lol::lol: a neces imati carine na to jer je to malan paket 90 posto sansi da nece ga otvarati i ako otvore samo 3.50 km otvaranje
 
Član
hvala momci, gledam na UK ebayu i navodno salje sa nekom Royal Mail, tamo pise da je dostava par dana i da je to brza dostava e sad ko to ovamo donosi neznam, ali izaslo bi me oko 100km sa dostavom..
A koliko je carina na ove stvari?
 
neka ti prodavac napise da je cijena ispod 50$ (ne gift ni slucajno) i neces platiti carinu.

Ako ti pak naplate carinu ona obicno ide 10% + spediterski troskovi pa na sve to PDV 17%
 
Član
e sad opet malo zajebancije, pitao sam prodavca da li odgovara i poslao mu serijski broj, a on mi je dao broj artika koji da narucim i ima taj displej pod brojem, ali kad otvorim prodavca tamo pise da nema artikala u prodaji.Pa mi nije bas jasno :S
 
Član
e ovako, da napisem sta je na kraju bilo :) mozda kome zatreba.. Uglavnom, sam displej je bio 104km, sa carine mi poslali "pismo" da dostavim fakturu/pay pal izvod, to im profaksao i carine i tih troskova mi doslo 50KM, al dobro je, displej radi, kvalitetno djeluje, ja zadovoljan.. moze LOCK ;)
 
Top