Zamjena dioda na intrumental tabli punto mk2

Zamjena dioda na intrumental tabli punto mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz,
Htio bih zamijeniti ove diode sto su sad u puntu na instrumental tabli(narandjaste) u neku drugu boju.Pa ako neko to radi volio bih da mi se javi il da mi kazete pa da vidim koliko mi treba dioda,koliko to kosta i slicno,evo ja imam par fotki kako bi to izgledalo al ipak ova druga fotka je mrak... boli glava :)
Molim za Vas komentar i misljenje!!!

slikaa10.jpg


Al ova sto valja vrijedi para
punto-10.jpg
 
Član
Buraz i ja imam isti problem,ja znam oko osvjetljenja ali ne znam oko struje.Inace zavrsio sam Graficki dizajn i sto se tice tih osvjetljenja znam al ne znam gdje i kako zice spoiti,A ovaj sat ti je Bombaaaaaaa;)
 
Član
iskreno ja nemam problema nikakvih sa osvijetljenjem instrumental table,dok kod vecine fiata ima problema radi mase.To sam davno odradio i to je ok,nego hocu da izmjenim diode na instrumental narandjasta ubi,a i nije mi nesto,neuklapa mi se u koncepciju auta nikako.. :) pa evo cekam par savjeta od ovih iskusnijih pa da vidis sta i kako dalje?!
 
Član
evo dobre teme.ja neki dan prijatelju radio na puntu.s unutarnje strane cagera nisam nista uspio..prvo na dzeku nasa plus svjetla i odsjeko ga.da narancasta ne svijetli.pa nasa masu i spojio plave diode sa gornje strane cagera.lijepo sve zalijepo i sakrio da se ne vide.extra ispalo.jos crvene kazaljke.ima posla al da se;)
 
Član
e drug...skidao sam i ja...al je zenuto nema sta...treba citav dan posla oko toga imam osjecaj...a negdje sam na nekom forumu citao da treba cirka 16 dioda(ono da ti svijetli koju hoces boju) i jos par dioda za ove pokazatelje njp. od obrtaja,goriva i sl.
 
Član
ova druga slika ti nije obicno osvjetljenje, to ti je plazma i imas ih kupiti. cijena je 100-tinjak KM... moze se podesavati boja (plava ili zelena) i jacina svjetlosti. a sto se tice mijenjanja dioda, nace se neko ko ce ti to fino pojasnit, samo malo strpljenja... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top