Zamagljena stakla i kondenzacija u kepeku

Zamagljena stakla i kondenzacija u kepeku

Pozdrav.
Magle mi stakla ono nije puno a nije ni malo i stvara mi se kondenzacija u kepeku.
Znaci kad dignem tapacirung tamo gdje je rezervna guma sve puno kapljica vode. Danas sam sve skinuo, i usao u auto zena poljevala vodom a ja pratio da li igdje ista curi i NISTA, nigdje niti jedna kap ne curi.
Sta to moze da bude.
Hocu da dodam da vozim svaki dan na posao sebe i jos tri osobe, moze li biti zbog velikog broja ljudi u autu svaki dan.
Neznam vise sta da radim ako moze pomozite.
Auto je Toledo 1998 TDI ima siber ali sam poljevao po njemu i vadio ga napolje skroz, nema nikakvih ostecenja niti pusta vodu u auto.
 
Pozdrav.
Magle mi stakla ono nije puno a nije ni malo i stvara mi se kondenzacija u kepeku.
Znaci kad dignem tapacirung tamo gdje je rezervna guma sve puno kapljica vode. Danas sam sve skinuo, i usao u auto zena poljevala vodom a ja pratio da li igdje ista curi i NISTA, nigdje niti jedna kap ne curi.
Sta to moze da bude.
Hocu da dodam da vozim svaki dan na posao sebe i jos tri osobe, moze li biti zbog velikog broja ljudi u autu svaki dan.
Neznam vise sta da radim ako moze pomozite.
Auto je Toledo 1998 TDI ima siber ali sam poljevao po njemu i vadio ga napolje skroz, nema nikakvih ostecenja niti pusta vodu u auto.
kod mene slicno bilo. maglila mi stakla cim malo kise. nemozes obrisat kolko magle (u zadnje vrijeme) ja zamijenio filter kabine i nikad vise ni trunke magle.
golf 3 tdii isto. probaj to zamjeniti jeftino skroz. ;)
 
Član
imas li krovnu antenu, ispod izgori dihtung, pa malo ulazi pored...ili antenu negdje na gepeku, obrati paznju...eventualno kedere oko gepeka...zna ulazit i pored stopki nazad
 
Ma ja sam sinoc sve skinuo i krov sam skinuo i poljevao vodom nigdje nista. Nisam vracao tapacirung u gepek i ono okolo tuta a sinoc kisa padala, jutros zavirim nista. Nemogu da shvatim nikako.
 
Član
Na dva auta imao sličan problem. Kod jednog curila štrcaljka zadnjeg stakla. Može biti da ti se voda skuplja na drugom mjestu ali zbog sistema ventilacije završi tu gdje kažeš. Provjeri zadnju klupu i itisone.
 
zamaglel ti stakla kad naletis na pljusak ? ili koliko zamagle po kisi kad putujes ?
jedan od problema ti je taj filter kabine 100%
e sad moguce je da ima i drugi problem ali kao sto sam procitao nigdje ti ne uvlaci vodu ? ja sam imao i starijih auta tzv truhlih i truljavih pa mi nije nista rosilo ni maglilo. zamjeni filter pa s ond javi. ccc.. 7-8 km. bio je i spray za ventilaciju gratis. aj javi pozzz
 
i da , voda u gepeku , ti rece kao rosa ili ??? ako rosi da , ali ako se sljeva odnekud to je drugo :) al eto ti si to pregledao.
 
Nasao sam gdje curi, odlijepila mi se zadnja sajba negdje na pola gepeka, vukao sam vise puta stvari u gepeku pa je moguce da sam ga odvalio prilikom zatvaranja. Curi samo kad parkiram auto nizbrdo pa voda podljeva ispod kedera. Nema mi druge nego sad kupiti onaj silikon za sajbe i zamazati. Valjda radim ispravnu srvar, jeli ona zalijepljena ili je samo ubacena sa kederom?
 
Član
Nemoj cicijati. Odradi to ljudski. Tesko je to ocistiti a ako ima prljavstine neces nista napraviti. Prelujepi nanovo i budi gospodin.
 
Top