Zalosno

Zalosno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prije nekoliko mjeseci, upoznao sam jednu djevojku iz svog grada, ocigledno da je to bila na prvi pogled. Ona ima 19 godina a ja malo vishe. I tako skontali smo se, prvo smo na MSN bili zajedno pa smo se uzivo poceli nalaziti. Isli smo na kafice, kolace, sokove i razne budalestine. Poslije nekoliko vremena nase veze, ona je odlucila da mi kaze da me voli. Ja sam njoj to isto rekao i ostala je bez teksta. Dugo smo bili u vezi nekih 6-7 mjeseci i onda sam na njenu inicijativu posto je bila student htjela da se preselim kod nje u stan i da zivimo zajedno, ja sam na to pristao uzeo sam svoju dual kore masinu cjeli x0rg zapis i zapalio u Bihac u njen stan. Sve je bilo okej, ja sam poceo da radim u zooloskom vrtu kao cuvar cipanzi a ona je i dalje studirala i imala je studentsku kintu neku oko 100 € mjesecno. Veza je bila super, ja sam odlucio da je zaprosim poslije dugo vremena, iako je bila 2 godina fakulteta medicinskih nauka, pristala je na to i rekla da sacekam jos jedan semester da prodje pa da se uzmemo napokon. Nosili smo prstenje nase, bili smo sretno zaljubljeni dok nisu poceli problemi. Ja sam kasno bivao doci sa posla i zatekao sam je uvijek u kuci (posto sam cistio govna od majmuna) i vecerali smo gledali TV drzali se za ruke i ljubili jedno drugo. U njenim ocima sam vidio neku tuznu boju i ja sam mislio da je to zbog mog posla. Nakon nekolikog izvjesnog vremena, dolazio sam kuci ranije nisam je nikad zatekao u kuci, dok nisam shvatio sta se desava. Jednu noc sam ranije skroz dosao sa posla i vidio sam kako je nema u stanu, poceo sam da je trazim u gradu i raspitao sam se preko njene jedne prijateljice i rekla mi je da je otisla sa nekim momkom. Ja sam otrcao do jednog kafica nije je bilo, trazio sam svuda dok nisam naisao na jednoj raskrsnici nju i jednog momka kako hodaju trotuarom. Bio je to jedan park, iza parka je bilo parkiraliste auta, i ja sam otrcao spijunski do jednog auta, stao i posmatram njih dvoje kako se smiju i pricaju. U jednom momentu sam osjetio nezgodu na svojim rukama, jer sam bio naslonjen na svoje auto, toliko me nesto ogrebalo da sam se okrenuo i pogledao DA SU MOJE FELGE OTISLE. Sta da radim sad ? Da mjenjam felge il ida kupim potpuno nove gume ?



BAS JE COOL:icon_smile::icon_smile::icon_smile: malo smjeha
 
Član
:lol:

citao sam ovako nesto, al je lik spijunirao zenu pa nasao hrdju na blatobranu svog auta:D:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top