Zakon za mlade vozače

Zakon za mlade vozače

Član
pisete neke stvari koje ne stoje necu reci jos gluposti... sta znaci uopste vama lakse voziti,osim lakseg pretjecanja?? al eto ajmo djetetu od 18 godina dati 200 konja pa da mali lakse pretice. Danas je 120 konja sasvim dovoljno , neki hot hatch 1000kg je pravi ulazak u auto svijet stoga i tu je kraj price.
 
Ja ne znam za to 120 ks,ali znam da u autu od 1050 kg(punto jtd) 80 ks ide vrlo dobro,ispravan je brzi od pasata 131ks(oprobano sa vise komada).Bar je moj(mozda je cipan :D ) brzi.
 
Član
Uvesti 2 god probnog...manj prekrsaj uzeti vozacku i ponovo na polaganje.

Pod manji preksaj mislim voziti 10KM/h u naseljenom mjestu vise od ogranicenog i 20 van naseljenog.
A to bi bilo previse, znaci 2 godine morao bi kao robot, bojim se da ne napravim nesto pa od straha uradim jos gore...
 
Član
A to bi bilo previse, znaci 2 godine morao bi kao robot, bojim se da ne napravim nesto pa od straha uradim jos gore...
Sumnjam da bi neki 18godisnjak jurcao sa po ulicama i prolazio kroz crveno svjetlo. Mislim da bi vise obracao paznju na to da mora opet polagati vozacki i platiti 1000km za istu.
I vjeruj mi ne bi se osjecao kao robot.
 
Član
E pa to je drugi kod nas u bosni, sto ima policajaca koji ce za 50ak KM progledati kroz prste nekome. To je sprovodjenje zakona...ja kazem sta bi dobro bilo. I vjerujem da bi bilo djelotvorno.
 
Super Moderator
Ma dajte ljudi to se vara to se mulja nede nam bolje biti sigurno. Ja prosle godine reg auto i sve uredu nema kazni, ove godine reg auto imam kazne od prije 3 godine za koje ne znam. Odjednom kazna??? Kako to? Znaci prosle godine nisam imo kaznu od prije 3 godine a ove godine imam. Samo kradu gdje stignu
 
Top