Zakljucano auto

Zakljucano auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bravof je napisao(la):
to si trebao davno naucit,nikud bez kljuca,pa ni do gepeka...;)

ma znas kako se desilo,glupo jest,al et,ostavio otvorena vrata samo da do gepeka nesto stavim,ali nisam skroz otvorio vrata,i kad sam spustio gepek i vrata se zatvorila,kako se auto zatreslo,i jbg,nisam ni ja znao da ce se zakljucat,sreca nisu se blokade upalile,samo mi je to falilo,pisco bi mi alarm dva dana jbt:lol:
 
Početnik
to mu je stvarno glupo napravljeno,sam da pozakljucava sve to samo u vw mogu napravit...:lol:
 
Član
bravof je napisao(la):
to mu je stvarno glupo napravljeno,sam da pozakljucava sve to samo u vw mogu napravit...:lol:

jbg,sta cu im ja,bitno je da sam ja sad otvorio,pokusat cu da kopiram kljuc,nadam se da moze,da ga imam za ne daj Boze,samo da mogu otkljucat s njim,sreca nisam poceo razbijat,dobro sam *opizdio
 
Početnik
ma moze se kopirat samo sto mislim da je kljuc kodiran i da je njegova izrada oko 60km...
 
Član
bravof je napisao(la):
ma moze se kopirat samo sto mislim da je kljuc kodiran i da je njegova izrada oko 60km...

ako bude tako onda nista od toga,rece mi jedan momak sto voza passata da je kod skorica radio kljuc,oko 200 ga izasao,daljinski,sve zivo,isto kao originalni,al to je do starog,hoce nece,ja imam golfa,ne moze se zakljucat i da hocu:lol::lol::lol::lol:
 
Član
svak cast armine..pa ga otvori..i kostalo je 0 km..sva sreca..treba ti jednu titulu ..za provaljivanje svog auta ...a ovo za zakljucavanje .jes sr.nje ..al je tako ..i na skodi je tako..ako neubacis kljuc u bravu..zakljuca se nakon 30sec slucaj u skodi..ostanu vrata otovrena..zakljuca se..sjednes u auto..omda pisci alarm..il ako je auto zakljucano ..alarm..znaci..kljucem u bravi ..okrenes kljuc u bravi da se otkljuca..otkljuca on ..al nemozes kljuca izvadit..dok ne zakljucas ..vrata opet..;)
 
Član
Taaky je napisao(la):
svak cast armine..pa ga otvori..i kostalo je 0 km..sva sreca..treba ti jednu titulu ..za provaljivanje svog auta ...a ovo za zakljucavanje .jes sr.nje ..al je tako ..i na skodi je tako..ako neubacis kljuc u bravu..zakljuca se nakon 30sec slucaj u skodi..ostanu vrata otovrena..zakljuca se..sjednes u auto..omda pisci alarm..il ako je auto zakljucano ..alarm..znaci..kljucem u bravi ..okrenes kljuc u bravi da se otkljuca..otkljuca on ..al nemozes kljuca izvadit..dok ne zakljucas ..vrata opet..;)

upravo,ista situacija,,,nesto sam konto sad malo da vjezbam,namjerno da ga pustim da se zakljuca,pa da ga otvaram,mozda zatreba nekom,pa da uzmemo koju paru:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Za svaki slucaj, narezi obican kljuc koji moze da otvori vrata ali sa njim neces moci upaliti jer ima kod kljuc.
Ni kod kljuc ti nije skupo napraviti, kod nas se krece oko 50 eura, a to ti je po meni NAJBOJLjE.
Svak ko otvori BILO KOJI auto sa teniskom ili ping-pong lopticom neka mi se javi i dobija 500 eura - pa necemo praviti crtani film kad nam je frka....
 
Član
bobom4Motion je napisao(la):
U gornji rub vrata ubaci neku cvrstu letvu, otskrini malo gornji rub, ubaci jastucic od tlakomjera, napumpaj ga tek toliko da moze da udje sipka sa kukom i otkljucaj iznutra. Prije toga spusti prozor da slucajno neprsne i pazi da ne iskrivis lim. Ne pitaj me otkud to znam ;):D

da da, udjes u auto, das kontakt i spustis prozor e onda ga opet zakljucas pa probas ovo sto je covek predlozio...za ubuduce da znas... i necemo ga pitati odakle zna ovo posto je brilijantna ideja koja je sigurno zasticena patentom. :D
 
Član
Sinoc gledam na discoveryu emisiju Die Ludolfs ono 4 brata na otpadu kreteni zivi, ugl liku se desio isti problem kao tebi. Onaj fazon iz prvog klipa sto je u temi, lik pomocu drveta i sipke otkljuca auto za 2min. Tebi cestitam na otkljucavanju auta i nemoj pomisljati da razvijes biznis sa autima :D
 
Član
beZZa je napisao(la):
Sinoc gledam na discoveryu emisiju Die Ludolfs ono 4 brata na otpadu kreteni zivi, ugl liku se desio isti problem kao tebi. Onaj fazon iz prvog klipa sto je u temi, lik pomocu drveta i sipke otkljuca auto za 2min. Tebi cestitam na otkljucavanju auta i nemoj pomisljati da razvijes biznis sa autima :D

ma ne bi,nisam lud,znam kako je kad ti neko ukrade bilo sta,frka ovo ono,kamoli auto,koje je teskom mukom zaradjeno,zezao sam se samo,nista ozbiljno,malo ja bravo_f prepradam,da cu da mu stila maznem:lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top