Zagreb auto show 18.-28.03

Zagreb auto show 18.-28.03

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
CoL3-99 je napisao(la):
koliko vam je karta,iz Mostara je oko 70km,mada na index dođe mi oko 50,vise mal

povratna,naravno



Ma ne ide mi se busom sam da lutam po Zgrebu, zaj*i to, nije to mal grad kao ovaj sto zivim, svakakvih budala ima po ulicama, bio sam par puta vec! Nije sve oko auta, ima i druzenja, sad da sam odem, budem tamo sam, i vratim se sam, nije ni to fazon, radije bih da se skupi raje pa da se dogovrimo placanje goriva i cega jos treba radi druzenja, jedino tako bih i volio otici!
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Ma ne ide mi se busom sam da lutam po Zgrebu, zaj*i to, nije to mal grad kao ovaj sto zivim, svakakvih budala ima po ulicama, bio sam par puta vec!
A gdje nema ? :icon_question:

Imaš tako loša iskustva ili sam potenciraš takvo iskustvo?
 
BHT Ovisnik
hakkler je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Ma ne ide mi se busom sam da lutam po Zgrebu, zaj*i to, nije to mal grad kao ovaj sto zivim, svakakvih budala ima po ulicama, bio sam par puta vec!
A gdje nema ? :icon_question:

Imaš tako loša iskustva ili sam potenciraš takvo iskustvo?

meni je bilo dobro,kod rodice 3 dana spavao,sam se po gradu snalazim,lakse se snaci nego u Mostaru kad ti na svakoj stanici ima obiljezeno gdje si i kuda da ides,jos dzabe tramvajom se vozis:D
samo 2008 belaj bio,ja kad sam bio prvi dan,G.W. Bush dolazio,negdje kod HG spota stali tramvaji,te onda idmeo pjeske,nakon nekog vremena pođose tramvaji,te trci u prvi:lol:
 
hakkler je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Ma ne ide mi se busom sam da lutam po Zgrebu, zaj*i to, nije to mal grad kao ovaj sto zivim, svakakvih budala ima po ulicama, bio sam par puta vec!
A gdje nema ? :icon_question:

Imaš tako loša iskustva ili sam potenciraš takvo iskustvo?

Iz iskustva, ne vise nego jedno lose, zato mi se ne da sam hodat tamo!
 
Član
jesul to tipicne nase pretpostavke da kad ujes na auto sajam ili u tramvaj da ti na celu pise "bosanac" i da te svi mrze jer si bosanac? Ja bio 100 puta dosad u zagrebu,kulturniji ljudi 100000 puta nego u nas, budala ima naravno ko i kod nas, ali nece ti niko nista cega se bojis :D
 
Član
Astra je napisao(la):
jesul to tipicne nase pretpostavke da kad ujes na auto sajam ili u tramvaj da ti na celu pise "bosanac" i da te svi mrze jer si bosanac? Ja bio 100 puta dosad u zagrebu,kulturniji ljudi 100000 puta nego u nas, budala ima naravno ko i kod nas, ali nece ti niko nista cega se bojis :D
potpis za cijeli text :cool:
Za sad jos uvijek djeluje kao siguran grad...normalno nije sve super idealno..al gdje je ?
Budala ima..uvijek će bit i to je jednostavno tak.
:icon_exclaim:
Nešto mi moji kolege šuškaju da neće baš biti neka "gužva" u izlagačima.
Kriza je i tu..recesija..čak i za hostese ili ti "auto prezenterice" nije neka navala :icon_question:
Ništa još nije ziher...hm..ko zna hoće li bit iz toga nešto ili ne...2 mjeseca je dug period :icon_question:

evo jedan kratki video kako je to bilo je***o 2008..
.jbg..nije mi sve stalo jer mi se nije dalo konvertirat pa je u 2 dijela:icon_biggrin:





još ima snimke cca 1 minuta gdje je vw stand..teta visi ko papiga..,mini cooper van i još neke điđe al ne znam di je snimka :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top