Zadnja ugradnja by eddo do daljnjeg ...

Zadnja ugradnja by eddo do daljnjeg ...

Član
evo jos jedan install od mene, radjeno je kako je vlasnik zahtjevo, iskreno se nadam da je zadovoljan krvi sam dao u ovu muziku :cool:, nazalost fali dosta slika jer sam tolko radio da fakat nisam stigo sve poslikat pa bi stvarno zamolio ako moze vlasnik podic pokoju sliku koju smatra da fali (tipa gotove kutije, kako izgleda gepek, vrata kako izgledaju itd itd itd) ... elem evo slika sta imam:

slike pacijenta:







2819886510103313743S600x600Q85.jpg


pa slike kutije:













pa slike panela:





















uradilo se jos dosta toga ALI nemam slike pa bi stvarno zamolio vlasnika da podigne sto fali ...
 
Početnik
svaka cast edo,svidja mi se ovo na slikama,ako si jos sta radio postavi ili ako neces posalji na pm jer interesuje me a iimam i par pitanja jer i ja hocu sebi nesh muzikice radit,nish ozb al eto neka ima malo bolje od fabrike ;)
 
Član
uuu kec se nabrijava znaci, sudeci po ovom sto se vidi bilo je posla itekako, paneli su vjerujem ispali extra, eddo dokazao vise puta umijece u ovim radovima, svaka cast care, cekamo vlasnika da ubaci slike:cool::cool::cool:
 
Član
sve sto nekog zanima nek javi na PM i potrudicu se da odgovorim najbolje sto mogu.

i hvala :cool:
 

IGY

Član
ovi paneli su ti pravo mali ispali, mislim da nece to raditi kako treba ili se varam?
 
Top