zadnja klijesta golf 2 pitanje?

zadnja klijesta golf 2 pitanje?

Član
pozdrav raja, imam jedno pitanje vezano za zadnja klijesta od golfa 2? drug mi je dao sve komplet za staviti diskove pozadi, ali kaze da je kod njega bio problem rucna kocnica, e sad ja sam klijesta otvarao ocistio ih iznutra bilo je taloga od ulja jada, semering nije otisao ni na jednim klijestima, i kada gore povucem ono gdje dodje sajla klip izlazi ali malko, sad ne znam da li to treba tako ili treba vise, ista stvar i na drugim klijestima, da li da ih stavljam ne znam jesu li ispravna, pa trebam vas savijet. pozz
 
Član
trebo si ih rastaviti kompletno malo je teze uraditi ali je izvodljivo :) kad izvadis klip onda imas zeger osigurac pa to sve rastavis i polugu od rucne kocnice razradis i sve. malo je slozeno ali kad udjes u stos i nije bas :) najveci problem je vratiti taj osigurac tj sabiti oprugu da stavis osigurac. a sajile moras uzeto dal je u pitanju novi ili stari model golfa 2 i traziti sajile za klijesta a ne dobose
 
Član
trebo si ih rastaviti kompletno malo je teze uraditi ali je izvodljivo :) kad izvadis klip onda imas zeger osigurac pa to sve rastavis i polugu od rucne kocnice razradis i sve. malo je slozeno ali kad udjes u stos i nije bas :) najveci problem je vratiti taj osigurac tj sabiti oprugu da stavis osigurac. a sajile moras uzeto dal je u pitanju novi ili stari model golfa 2 i traziti sajile za klijesta a ne dobose
ma znam da moram uzeti sajle, nisam toliko glup da ne znam razliku izmedju dobosa i diskova :D bila su na golfu nova tipa, nisam se smio upustiti u to da ih rastavim kompletne, da li cu ih znati sastaviti onda poslije, a vidio sam taj zeger osigurac i sve, ali meni se cini da ovo sve radi kako treba, kada vucem dore onu polugu dje ide sajla rucne klipa izlazi i vraca se, ali mali je hod, ista stvar je i na drugim klijestima, da li to tako treba to mene interesuje, i da li se mogu nekako provjeriti prije postavljanja da li rade?
 
Član
da i po ovome znam da su klijesta sa nove tipe golfa, ona nose oznaku 38 to je oznaka klijesta koja se ugradjivala na novu tipu, a stari tip je 36, ispravite me ako nisam u pravu, ali mislim da je tako...I da li je istina, to sam negdje procitao, da klijesta od nove tipe kada se ugrade na stari tip golfa da nema rucne, da je razlika u sajlama rucne, neka, da li je onda potrebno zamijeniti i rucicu rucne ili nije?
 
Poslednja izmena:
Top