Zaboravili ste ključ.....

Zaboravili ste ključ.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
file1124.jpg


Ovaj ce vam trik jednom mozda
zatrebati. Ako zakljucate kljuc od auta u autu, a
rezervni kljuc imate kod kuce, uradite sledece: nekoga ko je u kuci sa
vaseg mobitela zovnite na njen-njegov mobitel.. Vas mobitel drzite 30-tak
centimetara od vrata vaseg auta. Osoba u vasoj kuci treba drzati u ruci
kljuc vaseg auta blizu mobitela i da pritisne dugmic za
otkljucavanje. Vas auto ce se otvoriti.

Razdaljina uopce nije bitna, vazno je samo da na
mobitel pozovete osobu kod koje je rezervni daljinski kljuc za otvaranje
vaseg auta.
 

MTR

Član
taman si nam objasnio kako ukrast necije auto , hvala odo odma probat , javim za 5 minuta jel radi ovo
 
ne znam ko izmisli ovakve gluposti. kljuc ne otkljucava mehanickim "zvukom" pa da ga mobitel prenese, nego radio frekfencijom.


nego ima jedan fazon, ako hocete da povecate domet vaseg kljuca, pritisnite ga na celo (metalni dio), pa tako vasa glava postaje antena, i dobijete par metara dalje dometa hhhh.
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
ne znam ko izmisli ovakve gluposti. kljuc ne otkljucava mehanickim "zvukom" pa da ga mobitel prenese, nego radio frekfencijom.


nego ima jedan fazon, ako hocete da povecate domet vaseg kljuca, pritisnite ga na celo (metalni dio), pa tako vasa glava postaje antena, i dobijete par metara dalje dometa hhhh.


Ovo je cista glupost, ne moze ovo nikako da radi


Ovo je istina, cesto koristim glavu u pametne svrhe poput ove...moj tata je ponosan sto ima sina glavonju...i to dobijes poprilicno na razdaljini, necu slagat ako kazem 25% ;)
 
Član
ja sam ovo probao sa drugom i radilo je, znaci bas ovako preko mobitela, i nije nokia u pitanju ni jedno ni drugo.
 
Član
Neke kontrole centralnog daljinskog zakljucavanja rade preko ultrazvuka. U tom slucaju ovaj trik be teoretski mogao funkcionisati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top