Zabio se u stub ulične rasvjete ˝Opel Astrom˝

Zabio se u stub ulične rasvjete ˝Opel Astrom˝

Član
Tri osobe povrijeđene i pričinjena velika materijalna šteta.


Tri osobe su povrijeđene, od kojih jedna teže, i pričinjena je velika materijalna šteta u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros u 1:30 sati u ulici Husinskih rudara do br.134, u neposrednoj blizini PS Zapad, u tuzlanskom naselju Miladije.

Neprilagođena brzina uslovima i stanju puta

Do saobraćajne nesreće je došlo kada je devetnaestogodišnji H.S. iz Tuzle uslijed neprilagođene brzine uslovima i stanju puta izgubio kontrolu nad automobilom ˝opel astra˝(757-T-931) i udario u stub ulične rasvjete kojeg je oborio.

Troje povrijeđeno

U nesreći teške tjelesne povrede zadobio je saputnik sedamnaestogodišnji M.E. koje je hospitaliziran u UKC-u Tuzla. Ljekari se nisu izjasnili o stepenu povreda kod vozača H.S., dok je drugi njegov saputnik devetnaestogodišnji L.S., svi iz Tuzle, zadobio lake tjelesne povrede. O slučaju je upoznat kantonalni tužilac, dok su uviđaj na mjestu nesreće izvršili službenici Odjeljenja kriminalističke policije PU Tuzla.


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
dobro rece pionir, mladost, ludost, i dodao bi neiskustvo i zelja za brzinom...rezultat moze biti samo jedan...
ja sam se prvo s.ebo kad sam vidio crna astra, drug mi ima istu ovakvu, da nije slucajno on, al kad sam vidio da nisu njegove tablice, drago mi, ali mi nije uposte drago sto se ovo desilo :icon_sad:
 
Član
A ovih stubova, non stop izlijeću pred kola!:icon_mad:

Omladino, pamet u glavu.;)

Brz oporavak želim momcima.:cool:
 
Član
opet se stubovi poturaju, e bash cu jedan dan krenut od mejdana do omw i izbrojat kolko fali..
 
Član
adams je napisao(la):
opet se stubovi poturaju, e bash cu jedan dan krenut od mejdana do omw i izbrojat kolko fali..

kod plavog mosta koliko samo fali stubova, pa koliko fali one ograde uz jalu i koliko samo ima spomen-ploca...

ne zelim da se pravim pametan al divljanje po gradu nije ispravno... nikad to ne radim.. svi volimo da stisnemo gas ( barem mi sto smo na forumu) ali sve to treba raditi izvan gradske sredine... ne daj boze mogao je pjesaka pokupiti.

pamet u glavu...
 
Top