za sve pušače

za sve pušače

Član
dado307 je napisao(la):
moje misljenje, pusim marlboro light (u zadnje vrijeme gold) ima 5 godina, i mogu vam reci kako je stigla ova nova kutija (ne zove se vise light nego gold) imam osjecaj da je cigara puno losija nego prije... al opet mi ona najbolje lezi... a u vezi pojeftinjenja, mislim da ce od nove godine opet doci na 4km, da su ovo sad samo snizili da ga iza nove godine ne bi dizali na 5 nego da ostane na 4km

:cool::cool:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Dobio sam neki dan šteku američkog marlbora. 100s. Jedna gori 15 minuta:D

Ogromna razlika u kvaliteti poredeći sa našim;)

Haj živ bio gurni mi jednu kutiju... počasti me ? prodaj mi ?

Ja sam pušio 2 godine crveni marlboro ovdje kod nas, lani u februaru odem u Minhen kod rođaka i tamo isto pušio... razlika ogromna naravno... i kad sam se ovamo vratio prestao ih pušit ovdje, navikao se na auru light.

Neko gore navede drinu jedinu i light, sigurno klasa cigara, jedne od najkvalitetnijih na našim prostorima što se tiče domaće proizvodnje.


p.s. ljetos bio u crnoj gori sedmicu, pa pola cigara im je isto jbte... samo druga pakovanja i nijedna nemaju markicu na sebi... pune istim duhanom 10 vrsta cigara sigurno... sranje živo kod njih.
 
Član
CODE najbolja cigareta,nikad se nisam nakasljo,pusim ga odkad je izasao,nekad i preko 2 kutije...
a probao sam sve,malisu,dunhil,dafidof...osale da i ne pominjem.,....
vecina pusi samo pakovanje koliko sam ja skontao za 15 god pusacke karijere :)
 

MTR

Član
Drinusa i samo drinusa , ne zbog cijene vec zbog same cigare , pusio sam Waltera 7 godina , boli brate glava od njega . kad sam vani i u nedostatku cigara ide Benson&Hedges ili Lucky Strike nista drugo , Malisha i ostala ekipa fushina teska , smrde ko one albanske Gent ( nakon popusene kutije izadje ti plucna maramica sama napolje )
 
ZELA GTI je napisao(la):
Dobio sam neki dan šteku američkog marlbora. 100s. Jedna gori 15 minuta:D

Ogromna razlika u kvaliteti poredeći sa našim;)

15 minuta :D te su prave za ove sto rade na satnicu ''da zapalimo po jednu,da predahnemo malo'' :lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ako želiš javi se na pm. Dobiješ kutiju kada budeš u Mostaru;)

Haj života ti ostavi mi jednu, samo sam jednom imao priliku zapalit par tih cigareta... hoću da imam u avtu, da mogu zapalit jednom sedmično dok ne nestane :)
 
Top