Za Schumacherove fanatike...

Za Schumacherove fanatike...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nodiash je napisao(la):
stvarno si smjesan sa konstantnim bojkotovanjem schumija...

mtopic je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
hahahaha Briatore skola , mtopic legenda nema :cool::cool:

http://www.youtube.com/watch?v=cmR7u2KBMg8

Ovo je najcrnji dan i najtamnija fleka Schumijeve karijere :icon_rolleyes:
i sam Schumi je to javno priznao na jednoj Press konferenciji i rekao je da bi dao sve da se to nije nikad desilo ... Svi grijesimo, a treba biti dovoljno covjek, pa to priznati

;)
 
Član
Armin_tz je napisao(la):
A evo sta su njemu radili.....

http://www.youtube.com/watch?v=TeAuQ2Xem4Q


U ovom sportu (kao i u svim ostalim) se gleda sta i koliko puta si osvojio....a ja mislim da Schumi svojim titulama moze zacepiti usta svima koji ga pljuju i omalovazavaju....

O tome kakav je bio kao covjek nema smisla raspravljati, pa nije Papa da ugadja svima....a npr. taj isti Schumacher za zrtve tzunamija dao 10 000 000 dolara (ili € ), puno vise nego neke drzave.....

To su bili dani formule... A ne sada, ode im lijevi cincilataor na gejzifufni i oni odmah stanu... Covjek na tri tocka vozio do pit stopa. LEGENDA :cool:
 
Član
ja kad sam vozio formulu otisao mi anglo-americki prikljucak sa ruskom glavom ali nisam odustao! :123:
 
Početnik
:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Boze sacuvaj ovaj nikako da prestane pljuvanje po Ferrariju i Schumacheru.......kako ti ne dosadi,,,,,,,


kakvim god ga smatrao Schumije veci covjek od bilo kojeg vozaca sto je ikada imao McM,niti ce ga kad ima,Scumijeva ljudskost mjeri u milionima,kao sto je neko napisao,,,

a smijesno je vise i komentarisat njegove vozacke sposobnosti,a ovaj video clip kad papak Kultar namjerno koci da ga sumi udari to nista nije ni cudno to je samo prgavi McM,drugacije i neznaju doc do bodova...
 
daj covjece petljas McM , niko to nije spominjao , zasto bjezite od clipa na kojem se jasno vidi kako Schumacher "posteno" dolazi do prednosti kroz boxove , i Schmiacher tvrdi za drugi clip da je pogrijesio i da je to jedan od najgorih njegovih postupaka , a ti sad se nasao tu i ispravljati krivu drinu i govoriti kako je neko drugi kriv :icon_rolleyes:
 
Član
Nepotrebna rasprava...zna se ko je i sta je schumi...svako je imao crnih momenata u karijeri a to je jedan od njegovih...bez obzira kolko njih jos ima to nemijenja cinjenicu da je najveci od najvecih svih vremena bez obzira koliko to tebi smetalo...ko ga voli i gotivi volit ce ga i nakon sto ogleda taj klip i to nista nece promjeniti...schumi ruulzzzz :cool:

Moze lock ovde:D
 
ma daj molim te , sa Sennom se niko ne moze porediti , i sa normalnim ljudima se moze lijepa i normalna rasprava razviti , bez vrijedjanja , psovanja i sl.

Zasto nije cisto vozio protiv Senne , nego je koristio ovakve metode , Senna je najveci i najbolji vozac F1 u historiji ovog sporta , bez obzira sto je Schumi osvojio toliko titula ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
ma daj molim te , sa Sennom se niko ne moze porediti , i sa normalnim ljudima se moze lijepa i normalna rasprava razviti , bez vrijedjanja , psovanja i sl.

Zasto nije cisto vozio protiv Senne , nego je koristio ovakve metode , Senna je najveci i najbolji vozac F1 u historiji ovog sporta , bez obzira sto je Schumi osvojio toliko titula ;)

i Bosna je prvak svijeta iako tu titulu jos nikad nije osvojila :icon_rolleyes:
 
Član
Bez uvreda: Ima Vas dosta sto ste poceli gledati F1 kada je Schumacher vozio i harao , kada je se on samo spominjao , to vam je ostalo u sjecanju tako da naravno i mislite dobro o njemu ,

i ja sam navijao sa Schumachera ali nemojte odmah davati komentare da je bolji od Senne kada ste samo par snimaka na youtube gledali od toga vozaca

jedan primjerak evo samo Kvalifikacije da uzmem :65 prvih startnih pozicija u 161 utrci, Schumacher nakon tek 12 god. ( sa boljom opremon i tehnologijom) uspjeva oboriti rekord u tek svojoj 236 utrci :icon_question:

ko je bolji izmedju nih dvojice se to nemoze porediti svo je bio prejak ali u svoje vrijeme
 
Član
funky je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
ma daj molim te , sa Sennom se niko ne moze porediti , i sa normalnim ljudima se moze lijepa i normalna rasprava razviti , bez vrijedjanja , psovanja i sl.

Zasto nije cisto vozio protiv Senne , nego je koristio ovakve metode , Senna je najveci i najbolji vozac F1 u historiji ovog sporta , bez obzira sto je Schumi osvojio toliko titula ;)

i Bosna je prvak svijeta iako tu titulu jos nikad nije osvojila :icon_rolleyes:

:lol: to je ta majstore:cool:
 
koki , svaka cast , imas + za taj post , ja sam prvi poceo gledati F1 kada je Schumacher harao , al sam gledao na youtube Sennine utrke , pored toga sto je imao dobre rezultate pamte ga kao velikog covjeka , ko to jos zaustavi svoj bolid na stazi i trci da vidi kako mu je kolega koji je dozivio nesrecu na stazi ;)


nodi , pogledaj u postu iznad kako se to radi , ono je objektivan post ;)
 
Član
koki+ je napisao(la):
Bez uvreda: Ima Vas dosta sto ste poceli gledati F1 kada je Schumacher vozio i harao , kada je se on samo spominjao , to vam je ostalo u sjecanju tako da naravno i mislite dobro o njemu ,

i ja sam navijao sa Schumachera ali nemojte odmah davati komentare da je bolji od Senne kada ste samo par snimaka na youtube gledali od toga vozaca

jedan primjerak evo samo Kvalifikacije da uzmem :65 prvih startnih pozicija u 161 utrci, Schumacher nakon tek 12 god. ( sa boljom opremon i tehnologijom) uspjeva oboriti rekord u tek svojoj 236 utrci :icon_question:

ko je bolji izmedju nih dvojice se to nemoze porediti svo je bio prejak ali u svoje vrijeme

Naravno da se ne mogu poredit al mojne tisra nije ni tebi 35 godina pa da je senna vozio u tvoje vrijeme...mozda si upratio par trka il eventualno jednu sezonu 94' koje je i poginuo al si opet vecinu njegovih trka gledo preko YT tako da....a sto se tice schumija, da jeste harao u vrijeme kad sam ja poceo pratit formulu i ono sto sam imo priliku vidit za to vrijeme je dovoljno da si dam za pravo da kazem da je najbolji al ipak i titule su tu da podupriju to...senna je bio mashina nema govora i tom covjeku moze samo respekt veliki...za mene je schumi najbolji al kazem steta sto je ovaj poginuo mozda bi danas imao drugacije misljenje al boze moj...
 
Član
yuotube nema sto ja imam u kolekciji od treninga petkom do utrka nedjeljom ;)

a ako gledas ko je vise titula osvojio onda gledaj i vremena ko je koliko bio u F1

nego hajmo sad u sadašnjost : Alonso potpisao ugovor sa Ferarrijem za 2010 sad je službeno
 
Član
Zato i kazem steta sto je poginuo mozda bi danas bilo drugacije... a s Alonsom ce da sjedne sve na svoje mjesto napokon:cool:
 
Član
Alonso ima šansu svoje kariere da pokaže , ali mi nešto žao Kimija ili ce u MCM ili u Rally
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top