za pocetnike :)

za pocetnike :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
To sam ja htio uraditi na svom dostavnom caddyu :lol: da fino otprintam "rofesionalac" a ono "P" uzmem u bihamku :lol:

Međutim nisam nikad imao problema sa policijom oko toga, tako da nije bilo ni potrebe.
 
Član
mene zaustavili negdje dole u pizdi materinoj, prije Sarajeva i pukli se smijat, i nisu mi pisali kaznu :)
a u Bijeljini jesu :icon_mad: :icon_biggrin:
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
mene zaustavili negdje dole u pizdi materinoj, prije Sarajeva i pukli se smijat, i nisu mi pisali kaznu :)
a u Bijeljini jesu :icon_mad: :icon_biggrin:

Najjače mi je vidjeti na kamionu slovo "P", imam prijatelja, čim je napunio 18, završio "C" kategoriju, i voza sa slovom "P":lol:
 
Član
prikolici od kamiona? :D
zar se to uopste i primjeti, s obzirom da inace na ceradi od kamiona ima svakavih oznaka, reklama i slicno?! :D
 

LSD

Član
aha...odma sam sjeo u kamion poslije dobvanja vozacke...a onda polozim i E i onda me zadesila prikolica...
onda je furka bila da se stavi P...boja plava cerada plava bez reklama..upadljivo skroz bilo:lol::lol:
al su me samo jednom zaustavili s prikolicom...tako da nisam imao nekih funy situacija s murijom oko toga
 
Meni je ovo definitivno najjace, lik iznutra lijepio P, ali bukvalno.:icon_biggrin:
K2YaURvrPpg5s23uqfXfNj66o1_500.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top